Aktuality

Zveřejněno 17. 7. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 17.7.2017- 19.7.2017

Proběhne: 17. 7. 2017 – 20. 7. 2017

 info_rozhlas.jpg

 Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soukromý  prodejce z Vacenovic bude v úterý 18.7.2017 v době od 10.00 do 10.30 hodin před obecním úřadem prodávat : jablka golden, jonagold, šampion cena 15,- až 19,- Kč/kg, nové bramobry 10,- Kč/kg  a med.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 20.7.2017 od 11.30 hod. prodávat před obecním úřadem čerstvé maso.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Našla se dne 19.7.2017 zlatá dámská  náušnice , k vyzvednutí je na obecním úřadě Bošovice.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SK Bošovice Vás srdečně zve na fotbalový turnaj mužů k příležitosti 85. výročí založení klubu, který se odehraje v sobotu 22.7. od 13:00 hod na místním hřišti.

Turnaje se zúčastní mužstva BOŠOVICE, DAMBOŘICE, ÚJEZD U BRNA, KŘENOVICE.

Občerstvení zajištěno. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dětská lékařka MUDr. Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje,že po dobu letních prázdnin bude ve středu ordinace v Otnicích otevřena pouze do 14.hodin.

V pátek 21.7.2017 bude ordinace zavřená z technických důvodů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kamenictví  GAMAR  oznamuje občanům  příjem zakázek na  kamenické  práce.  Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení  veškerých prací s dlouholetou působností, nyní s možností zajímavých akčních slev.

Provádí:    -  Zhotovení nových  žulových pomníků,  výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků 

                   -  Opravy  jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů.

                   -  Sekání a obnovu nápisů.

                  -  Žulové krycí desky ( různé barvy a tvary)

                 -  Výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků.

     Schůzku s kameníkem si můžete sjednat, nebo se informovat na tel. 776 333 797  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost SMART TECHNIK a.s. se sídlem v Újezdě u Brna, hledá na hlavní pracovní poměr pracovníky na pozici: 
SVÁŘEČ, ZÁMEČNÍK, MONTÉR ocelových konstrukcí. Požadujeme znalost výroby a svařování v zámečnické a strojní výrobě, schopnost čtení v technické dokumentaci.
Dále hledáme:
OBRÁBĚČE KOVŮ. Požadujeme znalost obsluhy obraběčských strojů, schopnost čtení v technické dokumentaci.
Dále hledáme:
POMOCNÉ DĚLNÍKY. Praxe není nutná, stačí pracovitost a ochota učit se novým věcem.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 734 575 284 nebo pište na mail radek.fasora@smarttechnik.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drůbežárna Prace bude v pátek 21.7.  v 16:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky na pozici : 

Vedoucí výrobní linky                                                                                                                                                     požadujeme : SOŠ s maturitou technického směru, praxe ve výrobě s automatickým provozem, technické myšlení, znalost práce na PC, schopnost vedení menšího pracovního kolektivu, pracovní nasazení                                                    nabízíme : nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy      

Vedoucí skladu                                                                                                                                                                          požadujeme : SOŠ s maturitou, zkušenosti se skladovým hospodářstvím nebo jako vedoucí pracovník ve výrobě výhodou, znalost práce na PC, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a schopnost vést tým pracovníků, smysl pro pořádek, pracovní nasazení                                                                                                                  nabízíme : nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy

Technik reklamací a výroby                                                                                                                                                    požadujeme : SOŠ s maturiou nejlépe ve stavebním oboru, vhodné pro absolventy, technické myšlení, ŘP sk.B, aktivita a snaha učit se novým věcem                                                                                                                                                      nabízíme : nástupní mzda 20-25.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy

V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu : t.bauch@betonbroz.cz

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD