Aktuality

Zveřejněno 24. 7. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 24.7.2017

Proběhne: 24. 7. 2017 – 25. 7. 2017

 

 Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Našla se dne 19.7.2017 zlatá dámská  náušnice , k vyzvednutí je na obecním úřadě Bošovice.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pošta Bošovice oznamuje, že ve čtvrtek 27.7.2017 bude  dopoledne od 8.00 do 10.15 hod. uzavřená.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 28.7. do 11.8. ordinovat z důvodu dovolené. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky na pozici : 

Vedoucí výrobní linky                                                                                                                                                     požadujeme : SOŠ s maturitou technického směru, praxe ve výrobě s automatickým provozem, technické myšlení, znalost práce na PC, schopnost vedení menšího pracovního kolektivu, pracovní nasazení                                                    nabízíme : nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy      

Vedoucí skladu                                                                                                                                                                          požadujeme : SOŠ s maturitou, zkušenosti se skladovým hospodářstvím nebo jako vedoucí pracovník ve výrobě výhodou, znalost práce na PC, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a schopnost vést tým pracovníků, smysl pro pořádek, pracovní nasazení                                                                                                                  nabízíme : nástupní mzda od 30.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy

Technik reklamací a výroby                                                                                                                                                    požadujeme : SOŠ s maturiou nejlépe ve stavebním oboru, vhodné pro absolventy, technické myšlení, ŘP sk.B, aktivita a snaha učit se novým věcem                                                                                                                                                      nabízíme : nástupní mzda 20-25.000,- Kč, stabilní zaměstnání na HPP, firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy

V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu : t.bauch@betonbroz.cz

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD