Zveřejněno 26. 7. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 26.7.2017

Proběhne: 26. 07. 2017 – 27. 07. 2017

Upozornění pro občany :

V naší obci se v poslední době setkáváme stále častěji s tím,že navštěvují osamoceně žijící důchodce agenti firem zabývajících se prodejem energií - v ruce mají pouze pověření , že můžou distribuovat el.energii od E.ONu a tím starší občany lákají na přepis těchto smluv. Tímto chceme varovat starší občany, aby takovéto agenty nevpouštěli  do domu a neukazovali žádné smlouvy, doklady a hlavně nic nepodepisovali!

Našla se dne 19.7.2017 zlatá dámská  náušnice , k vyzvednutí je na obecním úřadě Bošovice.

Pošta Bošovice oznamuje, že ve čtvrtek 27.7.2017 bude  dopoledne od 8.00 do 10.15 hod. uzavřená.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 28.7. do 11.8. ordinovat z důvodu dovolené.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 27.7.2017 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Drůbežárna Prace bude v úterý 1.8.  v 16:15 hod. prodávat:. kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, jatečné kachny (3-3,5kg) - 190kč /ks, brojlerová káčata,  husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,  dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.