Aktuality

Zveřejněno 1. 9. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 1.9.2017

Proběhne: 1. 9. 2017 – 3. 9. 2017

 info_rozhlas.jpg

Společnost Podvalák Vás srdečně zve tento pátek 1.9.2017 na Loučení s létem, které se uskuteční na Hájku.Skupina Náhodou slaví 20let. Na programu je od 17.00 - 19.00 hod. představení mladých hudebníků u táborového ohně, od 20.00 hod. folkový večer se skupinami Pocity,Náhodou,Přístav. Během programu budou k vidění fotografie a dokumenty z dvacetileté činnosti skupiny Náhodou . V případě nepříznivého počasí budou na Hájku k posezení připraveny altány a stany.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada Bošovice Vás srdečně zve na výstavu Tropičtí motýli entomologa Bedřicha Malečka a výstavu fotografií Naše ptactvo  ornitologa Jiřího Bartla. Otevřeno je denně od 10.00 do 18.00 hodin včetně sobot a nedělí. Vernisáž výstavy proběhne v pátek 1.9.2017 ve 14.00 hod.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do kuchyně v Těšanech, přijmeme pracovníky na pozici pomocná kuchařka.Pracovní doba pondělí až pátek, možnost ubytování, obědy zdarma.Požadujeme: zdravotní průkaz pro práci v potravinářství.Kontakt 731 110 632, email info@suftrade.cz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace ohledně zahájení provozu MŠ a ZŠ Bošovice : 

Mateřská škola zahájí svůj provoz v pondělí 4. září v 6. 30.hod.Schůzka pro rodiče dětí MŠ proběhne ve čtvrtek 31.8.2017 v 16. 00 v mateřské škole.Prosíme rodiče, aby přišli na schůzku bez dětí!

Slavnostní zahájení školního roku proběhne v pondělí 4. září v 8. 00hod. v ZŠ Bošovice. Prvňáčci přijdou s aktovkou, žáci ostatních ročníků bez aktovek.

Školní jídelna a školní družina budou v ZŠ v provozu od úterý 5. září přihlašovací lístky žáci obdrží 4. září ve škole.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332 

Nabízí:  Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení,broušení starých hrobů,kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování,a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu,při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD