Aktuality

Zveřejněno 20. 10. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 20.10.2017

Proběhne: 20. 10. 2017 – 21. 10. 2017

info_rozhlas.jpg

Paní Zonygová oznamuje, že z důvodu rekonstrukce je místní knihovna do odvolání uzavřena. Burza dětského zboží zůstává i nadále každý pátek v provozu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V sobotu dne 28. října se koná lampionový průvod ke dni vzniku samostatného Československého státu. Sraz účastníků je v 1830 hod. na Dolní ulici. Průvod s lampiony se vypraví obcí k památníku obětí válek na Rybníčku, kde bude průvod ukončen. Do průvodu zveme všechny občany a zejména pak žáky naší školy i školky.Srdečně zvou Moravané z Bošovic. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Květinářství Ondrůjová oznamuje,že přijímá objednávky na dušičkové věnce a kytice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starosta obce spolu se zastupitelstvem obce  Bošovice zve v pátek 27.10.2017 od 17.00 hodin v kulturním domě na přednášku "Nahodilá armáda" Československé legie 1914-1920, přednášející Mgr. František Trávníček a dále zve v sobotu 28.10.2017 k příležitosti vzniku samostatného československého státu  na tradiční vysazování keřů, které proběhne u pomníku padlých ve 14.hodin. Sazenice jsou připraveny a budou čekat jen na Vaše ruce a rýče. Občerstvení je zajištěno. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Restaurace u Kostela Újezd u Brna přijme kuchaře/kuchařku na HPP. Práce vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. V případě zájmu volejte na tel. číslo 544 210 275 nebo nás kontaktujte přímo v restauraci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občany, že z důvodu rekonstrukce autobusové zastávky - zastávka Obecní úřad (střed obce) bude přesunuta směrem ke škole a to od pondělí 23.10.2017 po dobu rekonstrukce.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD