Aktuality

Zveřejněno 15. 11. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 15.11.2017

Proběhne: 15. 11. 2017 – 16. 11. 2017

 info_rozhlas.jpg

Občanské sdružení Na kolečkách, z.s. ve spolupráci s římsko - katolickou farností v Újezdu u Brna pořádá benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi v neděli 19.listopadu  v 18 hodin v chrámu sv.Petra a Pavla v Újezdu u Brna.Výtěžek z koncertu bude použit na doplacení kompenzačních pomůcek pro Daniela Macana. Danielek je pětiletý kluk, který má od narození dětskou mozkovou obrnu, a proto potřebuje různé speciální pomůcky, aby se mohl zapojit do života podobně jako ostatní děti. Získané prostředky budou použity na doplacení mechanického vozíčku, který Danielek potřebuje do mateřské školy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %. 
Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.

Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve středu 15.11.2017 od 10.30 do 11.00hod. na místním hřbitově.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 16.11.2017 od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veterina Kurdějov vás zve do nově otevřené veterinární ordinace pro zvířata v obci Kurdějov u Hustopečí. Můžete nám zavolat na číslo 530 332 936. Také nás najdete na facebooku nebo na internetu na adrese vetkurdejov.cz. Na vaše psy a kočky se těší Veterina Kurdějov.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Mediaservis hledá spolehlivé doručovatele reklamního tisku, adresných zásilek a denního tisku. Jedná se o práci na vedlejší pracovní poměr.Práce je vhodná pro důchodce,ženy na mateřské dovolené,studenty . Bližší informace poskytne Mediaservis Brno, ulice K Letišti 1825/1a paní Ságnerová tel. 720 987 756 mail: pavla.sagnerova@mediaservis.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Firma Notino hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Šlapanice a přilehlých oblastí. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100Kč na hodinu a v prosinci při dosažení bonusů až 210Kč za hodinu. Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"V pondělí 20.11. se v 17:00 hodin koná v kulturním domě, přednáška na téma Co můžeme dělat, aby se členům v rodině dařilo dobře. Na přednášku zve rodinná terapeutka paní Miluška Nechvátalová" 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD