Aktuality

Zveřejněno 27. 11. 2017

nabídka akcí divadla Boleradice

Proběhne: 27. 11. 2017 – 31. 12. 2017

O týden později, v sobotu 2. prosince večer, uvedeme další letošní premiéru: předvánoční frašku Fronta na kapra. Myslím, že pokud ji neuvidíte, nemůžete tušit covšechno se může přihodit v takové „obyčejné“ frontě u kádí, kam si lidé přijdou vybrat kapra na sváteční stůl… A zjistíte, že je toho ažaž! Reprízy uvádíme i v další adventní víkendy.

 

Už několik let před Vánocemi zveme do našeho divadla pěvecké sbory, aby dotvářely sváteční adventní pohodu. Letos k nám po šesti letech opět zavítá smíšený pěvecký sbor Alou Vivat. Jejich Adventní koncert v sobotu 9. prosince večer je rozdělen do dvou částí. V první polovině sbor představí průřez svým repertoárem. Vedle lidových písní z východočeského regionu či slovácké lidové písně „Okolo Hradišťa“, zazní také známé skladby „Světla promenád“, nebo „Mackie Messer“ od Kurta Weilla. Druhá část koncertu se bude již plně věnovat adventnímu času. Zazní mimo jiné píseň „Somewhere“ od Leonarda Bernsteina z muzikálu „West Side Story“, dále „Adiemus“ od Karl Jenkinse, Deo Gracias a Panis Angelicus. Závěr koncertu je již zcela ve vánoční náladě: Jiří Ignác Linek „Pastorella Iucunda“, „Bílé vánoce“, „Purpura“, ukázka z pásma koled „Z Betléma se ozývá“ upravených Lubošem Fišerem a další.

Tak jako každý advent i letos bude vystaven dřevěný vyřezávaný betlém pana Antonína Krmíčka doplněný o výstavu perníčků. Přístupný bude během každého představení a každou adventní neděli od 10 do 11.30 hod. dopoledne. Prohlédnout si ho můžete i na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=SFXhuRKGNAM

Máme se všichni jistě na co těšit.

 

Pokud si otevřete naše stránky www.boleradice-divadlo.cz podívejte se v menu na odkaz Program - rezervace na nabídku abonmá pro dospělé diváky Jarní předplatné nebo na další představení v novém roce. Určitě si vyberete J Od poloviny prosince také uvolníme k prodeji vstupenky na jednotlivá představení Jarního předplatného.

 

Rezervaci míst na vybraná představení můžete provést už teď na webových stránkách divadla nebo osobně v době předprodeje každý pátek od 18 do 19 hod v pokladně divadla. Telefonní číslo do divadla v době předprodeje je 723 666 153. Na webových stránkách najdete i další podrobnosti o programu divadla.

 

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás.

 

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Jiří Janda

 

Divadelní spolek bratří Mrštíků

Boleradice 113

691 12 Boleradice

Mob.: +420 724 986 370

Email: info@boleradice-divadlo.cz

www.boleradice-divadlo.cz

DB_logo_grad

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD