Aktuality

Zveřejněno 11. 12. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 11.12.2017

Proběhne: 11. 12. 2017 – 12. 12. 2017

info_rozhlas.jpg 

Rodina Procházkova děkuje všem, kteří se přišli  rozloučit s panem Janem Procházkem na jeho poslední cestě.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pošta Bošovice oznamuje, že ve středu 13.12.2017 bude celý den od 8.00 - 18.00 hodin uzavřena. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žáci dramatického kroužku Vás zvou na divadelní představení Čertův švagr.
Hrát budeme ve středu 13. prosince v 10.00 a v 17.00 hodin v kulturním domě v Bošovicích.
Vstupné dobrovolné. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada připravila již tradičně předvánoční krmení papoušků. Akce je určena nejen pro rodiče s dětmi, ale je to také poslední možnost navštívit zoo. Přijměte naše pozvání a přijďte nasát vánoční atmosféru tuto sobotu a neděli 16. a 17. prosince. Otevřeno bude od 13.0 hodin. Vstupné dobrovolné. Těší se na Vás kolektiv pracovníků papouščí zoo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pojízdná prodejna "Pohořelický kapr" bude ve středu 20.12.2017 a v pátek 22.12.2017 vždy ve 14.00 hodin prodávat před obecním úřadem živé ryby. V nabídce má :  kapr 1.třída 96,- Kč/kg, kapr výběr 100,-Kč/kg, amur 115,-Kč/kg a tolstolobik 70,-Kč/kg. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rybářství Dujsík Stavěšice bude v úterý 12.12.2017 v době od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce bude mít : kapr, amur, tolstolobik, sumec, úhoř, karas. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Weiss nabízí prodej vánočních stromků. Prodej probíhá pouze o víkendech 16.12., a 17.12.2017 v době od 9.00 - 17.00 hodin. Větší výběr stromků je na prodejně v Újezdu u Brna. Nabízí stromky : smrk pichlavý, smrk ztepilý, borovice černá, borovice lesní, jedle kavkazská. Více informací na tel.: 777 837 449.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zelenina Juvita  v Úterý 12.12.2017 od 12:50 do 13:10 h  ,  prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění,cibuli, česnek,jablka.Dále nabízíme  mandarinky,pomeranče,citrony,žampiony,hlívu ústřičnou,český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do naší obce přijede v pondělí 11.12.2017 v době od 14.00 do 15.15.hod. česká firma, která bude nabízet výprodej zboží se slevou až 60%. Například bavlněné,krepové,bambusové a flanelové povlečení za 400,- Kč na dvě postele, velký výběr prostěradel, ručníků,osušek, tepláků, Dále nabízí dámské zateplené elastické kalhoty a jiné zboží.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANÍ ZONYGOVÁ OZNAMUJE, ŽE BAZÁREK DĚTSKÉHO ZBOŽÍ V MÍSTNÍ KNIHOVNĚ, BUDE OTEVŘENÝ AŽ DO KONCE PROSINCE.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Veselý z Pohořelic bude v úterý 12.12.2017 v době od 14.45 - 15.00 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má : kapr I. 90,-Kč/kg, kapr výběr 95,-Kč/kg, amur 100,-Kč/kg, tolstolobik 58,-Kč/kg, pstruh 175,-Kč/kg. Dále nabízí cibuli na uskladnění a stáčené červené a bílé víno.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD