Zveřejněno 8. 1. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 8.1.2017

Proběhne: 08. 01. 2018 – 09. 01. 2018

Našli se klíče na ulic Dolní. Jedná se o svazek 3klíčů s klíčenkou. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

Zelenina Juvita  v Úterý  9.1.2018 od 13:10 do 13:30 h  ,  prodávat brambory z Vysočiny,cibuli  , jablka od 18 Kč/Kg, česnek ,čerstvé žampiony ,hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Charita Hodonín děkuje všem, kteří přispěli na Tříkrálovou sbírku v Bošovicích.Vybralo se celkem  : 39.927,- Kč.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vážení rodiče, zveme Vás na přednášku "O školní zralosti"  ve středu 10. ledna v 16, 30 hod. v budově základní školy Bošovice. Doporučujeme ji rodičům dětí z mateřské školy,zejména rodičům předškoláků. Zve ZŠ a MŠ Bošovice.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 11.1.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.