Aktuality

Zveřejněno 10. 1. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 10.1.2018

Proběhne: 10. 01. 2018 – 11. 01. 2018

info_rozhlas.jpg

Farnost Bošovice vás zve v neděli 14. 1. v 16 hodin do kostela sv. Stanislava na 5. Hodinu zpěvu koled. Koledy zahraje a zazpívá dětská cimbálová muzika Jamírek z Újezdu u Brna. Pro děti jsou připraveny úkoly a odměny, pro všechny zajímavé povídání. Zpěvníčky budou k dostání na místě. Po programu možnost prohlídky betléma. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Penny Market hledá doručovatele na roznos letáků Penny v naší obci. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 775 171 103.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Našli se klíče na ulic Dolní. Jedná se o svazek 3klíčů s klíčenkou. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUDr. Víšková, zdravotní středisko Otnice nebude od 15.1. - 20.1.2018 ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon Šaratice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Charita Hodonín děkuje všem, kteří přispěli na Tříkrálovou sbírku v Bošovicích.Vybralo se celkem  : 39.927,- Kč.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vážení rodiče, zveme Vás na přednášku "O školní zralosti"  ve středu 10. ledna v 16, 30 hod. v budově základní školy Bošovice. Doporučujeme ji rodičům dětí z mateřské školy,zejména rodičům předškoláků. Zve ZŠ a MŠ Bošovice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 11.1.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD