Zveřejněno 14. 2. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 14.2.2018

Proběhne: 14. 02. 2018 – 15. 02. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se budou vybírat od pondělí 5.2.2018 a to vždy v pondělí od 8.00 - 17.00 hodin a ve středu od 8.00 - 18.00 hodin do konce měsíce dubna. Poplatky lze zaplatit hotově nebo převodem na účet obce č. 5327731/0100. Částka je 600,- Kč na osobu, 200,- Kč pes. Občanům zapojeným do systému třídění odpadů bude poskytnuta sleva. Výše slevy je možné sdělit předem telefonicky nebo mailem : lenka.zezulakova@seznam.cz.

Květinářství Ondrůjová oznamuje,že ve středu 14.2.2018 bude květinářství otevřeno od 8.30 - 19.00 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí  zoologická zahrada Bošovice srdečně zve občany na přednášku Šárky Navrátilové.

Tentokrát zavítáme na Island. Přednáška se koná v sobotu 24. února 2018 , se začátkem v 16 hodin.

Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 15.2.2018 od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Soukromý prodejce z Vacenovic bude ve čtvrtek 15.2.2018 v době od 9.30 - 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat : jablka Golden, Idared a Jonaprint 18-22,- Kč/kg, brambory a cibuli na uskladnění - 10,- Kč/kg.

V sobotu dne 17. února 2018 se koná v 15. hod. v budově bošovické fary zajímavá přednáška z historie Moravy na téma „Zemské zřízení v 19. a 20. století“. Přednášku uskuteční renomovaný historik Mgr. Ondřej Hýsek Ph.D. Spolek „Moravané z Bošovic“ zve všechny příznivce Moravy a zájemce o tuto problematiku. Občerstvení na přednášce zajištěno zdarma.

Kominictví Tomáš Strouhal z Křepic, provádí pravidelné roční kontroly a čištění komínů, revize spalinových cest ke kolaudaci a povinné revize kotlů Atmos, OPOP a krbů s teplovodním výměníkem BEF Home.

Dále provádí vložkování komínů, frézování zadehtovaných komínů a montáž nerezových komínů  včetně revize.

Dále staví krbové obestavby dle platných norem včetně protokolu ke kolaudaci.

Objednávky na telefonu: 774 938 398 nebo na webu: www.kominem.cz