Aktuality

Zveřejněno 23. 3. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 23.3.2018

Proběhne: 23. 3. 2018 – 25. 3. 2018

info_rozhlas.jpg

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Informujeme rodiče , že zápis žáků do 1.ročníku ZŠ Bošovice proběhne 11. dubna 2018 .Pro všechny předškoláky je společný začátek  v 16.30 hod.

Veškeré tiskopisy a informace k zápisu si můžete vyzvednout v MŠ Bošovice. K zápisu je nutné si vzít : Rodný list dítěte +  Občanský průkaz  zákonného zástupce.

Na všechny děti se těší učitelé a učitelky  ZŠ Bošovice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základní a mateřská škola Bošovice ve spolupráci s obecním úřadem Bošovice Vás srdečně zve  na " Jarní posezení"  -  v neděli  25. března v 15.00 hod. v sokolovně v Bošovicích.

Program : vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Bošovice, výstava výrobků dětí z MŠ a ZŠ Bošovice, vyrábění pro děti, prodej keramiky,perníků a jarních dekorací. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Josefský košt 2018“, který proběhne v sobotu 24. března od 13.00 hod. v sále Kulturního domu. K ochutnání dostatek vzorků vína, k poslechu hraje cimbálová muzika „Mládí z Čejče“,občerstvení také nebude nechět. Všechny srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Veselý z Pohořelic bude v úterý 27.3.2018 v době od 15.00 - 15.15 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby.V nabídce má : Kapr 85,- Kč, Kapr výběr 95,- Kč,  Amur 100,- Kč, Tolstolobik 58,- Kč, Pstruh 175,- Kč.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 26.března 2018  v čase  13.30 - 14.15 hodin u Obecního úřadu v Bošovicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod ,  a jiné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost Beton Brož Otnice zahajuje od soboty 24.3.2018 výprodej výrobků II.jakosti a výběrových výrobků. Sobotní prodej probíhá vždy od 8.00 do 11.00 hodin. Máme otevřeno i na velikonoční sobotu. V nabídce jsou betonové dlažby,obrubníky,svahové tvárnice,plotové prvky, vázy, květináče, dlaždice, palisády a mnoho dalších výrobků.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD