Zveřejněno 11. 4. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 11.4.2018

Proběhne: 11. 04. 2018 – 12. 04. 2018

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají do konce dubna 2018. Současně informujeme,že v případě neuhrazení obecních poplatků do 30.4.2018 budou poplatky navýšeny o 50%.

Upozorňujeme občany, že v pondělí 16.4.2018 se bude provádět čištění místních komunikací v naší obci. Žádáme majitele osobních automobilů, aby v tento den neparkovali na místních komunikacích.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna Bošovice pořádá bazárek dětského oblečení. Bazárek je v místní knihovně každý pátek od 16.00 - 19.00 hodin do 31.5.2018.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Informujeme rodiče , že zápis žáků do 1.ročníku ZŠ Bošovice proběhne 11. dubna 2018 .Pro všechny předškoláky je společný začátek  v 16.30 hod.

Veškeré tiskopisy a informace k zápisu si můžete vyzvednout v MŠ Bošovice. K zápisu je nutné si vzít : Rodný list dítěte +  Občanský průkaz  zákonného zástupce.

Na všechny děti se těší učitelé a učitelky  ZŠ Bošovice.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 12.4.2018 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 12.4.2018 od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, brambory a cibuli na uskladnění a český med.

Soukromý prodejce z Vacenovic bude ve čtvrtek 12.4.2018 v době od 13.00 - 13.30 hodin  před obecním úřadem prodávat : jablka Golden, Idaret a Jonaprint za cenu 18 - 21,- Kč /kg, brambory v balení 25kg za 10,- Kč/kg a cibuli v balení 5kg / 50,-Kč.

Drůbežárna Prace bude v úterý  17.4.   v 16:15 hod.   prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata,káčata, housata, husokačeny,krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10-15 Kč/ks.