Aktuality

Zveřejněno 25. 6. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 25.6.2018

Proběhne: 25. 6. 2018 – 26. 6. 2018

info_rozhlas.jpg

 

Našli se na ulici Chmelenec klíče s dětským přívěškem a dálkové ovládání na vrata na ulici Vrchní. K vyzvednutí jsou na obecním úřadě .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme občany, kteří nemají na popelnici na směsný odpad umístěn čárový kód aby se zastavili na obecním úřadě,kde jim bude vydán. Popelnice bez čárového kódu nebudou do budoucna svozovou firmou vyvezeny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kominictví Radovan Bugár Křenovice bude v Bošovicích provádět kominické práce ve dnech25.6.+26.6.2018.Cena za číslo popisné je 400,-Kč,tel:603910079. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
MVDr. Zámečník oznamuje, že bude ve středu 27.6.2018 od 8.00 hodin v naší obci očkovat králíky. Zájemci se mohou zapsat na seznam v potravinách u Vašulků nebo se nahlásit u pana Lilka na tel. 604 834 326.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat v úterý 26.6.2018 od 13:00  od 13:20 h, borůvky,nakladačky ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice,nové brambory ze Znojma,novou cibuli,nový Český česnek, domácí  rajčata, papriky, okurky. Dále nabízíme žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Prodáváme  olejové svíčky za 10 Kč/Ks .Řidič přijímá objednávky na okurky nakladačky na telefoním čísle: 606 575 578 .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Květinářství  Ondrůjová oznamuje,že od soboty 30.6. do soboty 7.7.2018 bude květinářství zavřeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V úterý dne 26.6.2018 v době od 8.00 - 9.00 hod. bude v naší obci prodávat česká firma ŠOHAJ STRAŽNICE pánské košile s krátkým i dlouhým rukávem  a jiné české textilní výrobky. Dále se budou prodávat:

- pánské trenýrky - bavlněné a flanelové

  • pánské boxerky, pánská pyžama
    - dámská pyžama, dámské a pánské noční košile
    - šatové zástěry
    - samostatné pyžamové kabátky

Výrobky se budou prodávat ve snížených cenách, v klasických i nadměrných velikostech. Prodejce se zdrží asi 1 hodinu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Zonygová oznamuje,že v pátek 29.června bude místní knihovna uzavřena.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Česká pošta  oznamuje změnu ve výplatních dnech u důchodů. Důchody, které mají splatnost 2.7.2018 mají výplatní den 2.7.2018. Důchody, které mají splatnost 4.7.2018 mají výplatní den 3.7.2018 a důchody, které mají splatnost 6.7.2018 mají výplatní den 4.7.2018.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zubní ordinace ve zdravotním středisku v Otnicích oznamuje,že ve dnech 27.6. - 11.7.2018 bude zavřená z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pirner v Újezdu u Brna. 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD