Aktuality

Zveřejněno 30. 7. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 30.7.2018

Proběhne: 30. 7. 2018 – 31. 7. 2018

Načítání pytlů s tříděným odpadem,které byly sváženy 20.července 2018, proběhne až v pondělí 30.7.2018. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kadeřnictví Romana Suchanová nabízí po dobu prázdnin otevírací dobu od úterý do soboty, dopoledne i odpoledne po domluvě. Ve dnech 1.8 - 4.8.2018 bude zavřeno z důvodu dovolené.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 2.8.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma HDP Trading s.r.o., se sídlem v Otnicích, přijme paní na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Vhodné i pro maminku na mateřské dovolené.Informace na tel. čísle 775 729 479.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Mediaservis hledá doručovatele denního tisku. Jedná se o nenáročnou práci od pondělí do soboty v ranních hodinách od 5.00 hodin do 7.30 hodin. Měsíční odměna činí 4000,- Kč. Práce je vhodná pro důchodce, rodiče na mateřské dovolené nebo studenty. V případě zájmu volejte na tel.číslo 720 987 756.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soukromý zemědělec z Brumovic přijede nabídnout k prodeji rané brambory. Prodej se uskuteční ve středu 1. srpna v 10:00 před obecním úřadem. Balení brambor v pytlích 5kg, 10kg a 25kg. Cena brambor 8,- Kč/kg.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUDr.Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje,že ve dnech 6.8 - 13.8.2018 včetně bude zavřeno z důvodu dovolené. V akutních případech zastupuje MUDr.Pikolon v Šaraticích.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Do naší obce přijede ve středu 1.8. 2018 čistírna peří pan Štolfa. Otevřeno bude mít ve středu 1.8.2018 od 8.00 - 18.00 hodin a ve čtvrtek od 8.00 - 18.00 hodin. Čistírna peří nabízí : čistí peří na počkání, šije prošívané deky,duchny,polštáře, dodávají novou sypkovinu. Opravují všechny druhy deštníků,brousí všechny druhy nožů, nůžek,nůžky na drůbež , šajby a nože do masomlýnků.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bošovičtí farníci pořádají v neděli 5. srpna 2018 tradiční pouť do Žarošic. Autobus jede ze zastávek v 9.30 hodin, návrat ve 13.00 hodin. Zastavíme přímo u kostela. Zveme srdečně všechny spoluobčany.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD