Aktuality

Zveřejněno 13. 8. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 13.8.2018

Proběhne: 13. 8. 2018 – 14. 8. 2018

Rodina Vidlákova děkuje všem, kteří se přišli rozloučit s panem Rostislavem Vidlákem na jeho poslední cestě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANÍ ZONYGOVÁ OZNAMUJE, ŽE JE MÍSTNÍ KNIHOVNA DO KONCE PRÁZDNIN UZAVŘENA.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Lékárna v Otnicích oznamuje, že je od 6.8. do 14.9.2018 uzavřená a, to z provozních důvodů.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že v sobotu 11. srpna 2018 zahajují provoz v moštárně.Bude se lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce:
- skladníka
- řidiče nákladního vozidla
- obchodního zástupce
- prodavače/ku

Nástup možný ihned. Informace na tel. 545 219 650.
Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od středy 15.8. do pondělí 20.8. (včetně) se z důvodu dovolené na matrice v Otnicích neúřaduje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. 

Nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

  •  jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%, opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD