Aktuality

Zveřejněno 17. 8. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 17.8.2018

Proběhne: 17. 8. 2018 – 19. 8. 2018

 

PANÍ ZONYGOVÁ OZNAMUJE, ŽE JE MÍSTNÍ KNIHOVNA DO KONCE PRÁZDNIN UZAVŘENA.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lékárna v Otnicích oznamuje, že je od 6.8. do 14.9.2018 uzavřená a, to z provozních důvodů.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že v sobotu 11. srpna 2018 zahajují provoz v moštárně.Bude se lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SDH Bošovice Vás srdečně zve na oslavu 100 výročí založení Československé  republiky konající se tuto sobotu 18.8.2018 . Od 14.00 hodin proběhne zahájení a kladení věnců u pomníku na Rybníčku, v 15.00 hodin následuje průvod obcí do areálu Hájek, v 16.00 hodin bude ukázka požárnické dovednosti. Konec akce je v cca 19.00 hodin.Občerstvení zajištěno.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od středy 15.8. do pondělí 20.8. (včetně) se z důvodu dovolené na matrice v Otnicích neúřaduje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myslivecký spolek Bošovice si Vás dovoluje pozvat na Pytlácké odpoledne v sobotu 25.8.2018 od 14.00 hodin u Myslivny. Čekají na Vás zvěřinové speciality a bohaté občerstvení. Pro děti je připraven skákací hrad, střelba ze vzduchovky, vědomostní kvíz, opékání špekáčků a další zábava.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Letní setkání u vína 2018“, které proběhne v sobotu 25. srpna od 14.00 hod. v prostorách bošovské fary. K ochutnání dostatek vzorků vína, k poslechu hraje cimbálová muzika Šternovjan z Újezda u Brna, občerstvení nechybí. Všechny srdečně zvou členové Klubu vinařů Bošovice.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. 

Nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

  •  jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%, opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD