Aktuality

Zveřejněno 19. 9. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 19.9.2018

Proběhne: 19. 9. 2018 –

POTRAVINY U VAŠULKŮ OZNAMUJÍ, ŽE VE ČTVRTEK 20.9.2018 BUDOU MÍT OTEVŘENO POUZE OD 5.30 - 8.00 HODIN Z DŮVODU PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTRICKÉ ENERGIE.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že  se  bude lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na výstavu medu a včelích  produktů. Výstava  potrvá do 18. Listopadu.Výstava je prodejní.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost E.On informuje o přerušení dodávky elektrické energie z  důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy  dne 20.09.2018 od 08:00 do 15:00 na ulicích: část ul. Školní, část ul. Vrchní, část ul. Vývoz,ul. Vyhlídka,ul. Chaloupky,ul. Ke Kostelu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. 

Nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení

  • broušení starých hrobů

  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu

  • dnes sleva až 30%

  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zveme spoluobčany na  setkání Slavkovské iniciativy smíření, která se koná v Rašovicích v sobotu 22.9.2018. 

  Program v obci:
13:00 Slavnostní průvod od Kříže legionářů (u zastávky autobusu)
13:30 Ekumenická bohoslužba v kapli sv. Cyrila a Metoděje
Program v sále obecního domu:
15:00 Seminář
16:00 Občerstvení
17:00 Kulturní program
Ekumenická bohoslužba: předsedající Mons. Pavel Konzbul, pomocný biskup brněnský.
Seminář na téma: “Chraňme naše dědictví, aby i generace po nás měly co chránit.“ – Mgr. Ondřej Krajtl
Kulturní program: Křižanovánek – dětský folklorní soubor
Koncert vážné hudby – skupina mladých hudebníků

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan David ze Zdounek  bude ve čtvrtek 20.9.2018 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce,brambory a cibuli na uskladnění.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 20.9.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD