Aktuality

Zveřejněno 21. 9. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 21.9.2018

Proběhne: 21. 9. 2018 – 23. 9. 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že  se  bude lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na výstavu medu a včelích  produktů. Výstava  potrvá do 18. Listopadu.Výstava je prodejní.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. 

Nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení

  • broušení starých hrobů

  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování

  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu

  • dnes sleva až 30%

  • opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zveme spoluobčany na  setkání Slavkovské iniciativy smíření, která se koná v Rašovicích v sobotu 22.9.2018. 

  Program v obci:
13:00 Slavnostní průvod od Kříže legionářů (u zastávky autobusu)
13:30 Ekumenická bohoslužba v kapli sv. Cyrila a Metoděje
Program v sále obecního domu:
15:00 Seminář
16:00 Občerstvení
17:00 Kulturní program
Ekumenická bohoslužba: předsedající Mons. Pavel Konzbul, pomocný biskup brněnský.
Seminář na téma: “Chraňme naše dědictví, aby i generace po nás měly co chránit.“ – Mgr. Ondřej Krajtl
Kulturní program: Křižanovánek – dětský folklorní soubor
Koncert vážné hudby – skupina mladých hudebníků

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude ve středu 26.9.   v 16:15 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks,krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MVDr. Zámečník oznamuje,že v úterý 25.9.2018 od 8.00 hodin bude v naší obci očkovat králíky. Zájemci se přihlaste buď zapsáním do seznamu v potravinách u Vašulků nebo telefonicky u pana Lilka na tel. 604 834 326.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD