Aktuality

Zveřejněno 24. 9. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 24.9.2018

Proběhne: 24. 9. 2018 – 25. 9. 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že  se  bude lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na výstavu medu a včelích  produktů. Výstava  potrvá do 18. Listopadu.Výstava je prodejní.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %.

Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.

Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí v pátek 28.9.2018 od 10.30 do 11.00hod. na místním hřbitově.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Moravské zemské hnutí Vás zve na předvolební setkání, které se bude konat ve čtvrtek 27. 9. 2018 od 15 hod. do 20 hod. před Hostincem Pod Tvrzí. Srdečně zvou kandidáti Moravského zemského hnutí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drůbežárna Prace bude ve středu 26.9.   v 16:15 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks,krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MVDr. Zámečník oznamuje,že v úterý 25.9.2018 od 8.00 hodin bude v naší obci očkovat králíky. Zájemci se přihlaste buď zapsáním do seznamu v potravinách u Vašulků nebo telefonicky u pana Lilka na tel. 604 834 326.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majitelka prodejny květin v Újezdě u Brna oznamuje, že přijme na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr floristku s praxí.  Informace na telefonním čísle 737 291 244 u paní Zvěřinové.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD