Aktuality

Zveřejněno 26. 9. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 26.9.2018

Proběhne: 26. 9. 2018 – 27. 9. 2018

Svoz tříděného odpadu v obci bude vyjímečně ve čtvrtek 27.9.2018 z důvodu pátečního státního svátku. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům o lisování ovoce, že  se  bude lisovat každou sobotu od 8.00 hod. do 12.00 hod. Poslední příjem ovoce bude do 11.00 hod. Přivezte umyté ovoce a dostatečné nádoby na mošt a výlisky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na výstavu medu a včelích  produktů. Výstava  potrvá do 18. Listopadu.Výstava je prodejní.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %.

Firma nabízí:
-návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
-renovaci stávajících pomníků,
-sekání a obnova nápisů,
-veškeré kamenické práce,
-prodej a montáž náhrobních doplňků.

Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí v pátek 28.9.2018 od 10.30 do 11.00hod. na místním hřbitově.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Moravské zemské hnutí Vás zve na předvolební setkání, které se bude konat ve čtvrtek 27. 9. 2018 od 15 hod. do 20 hod. před Hostincem Pod Tvrzí. Srdečně zvou kandidáti Moravského zemského hnutí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 27.9.2018 v době od 11.30 hod. před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Papouščí zoologická zahrada zve na přednášku na téma : "PERU od Machu Picchu až po vrcholy Cordillera Blanca". O své zážitky z cest se s Vámi podělí Magda a David Rychnovští . Přednáška proběhne v sobotu 6. října v 17.00 hodin v papouščí zoo. Vstupné je dobrovolné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majitelka prodejny květin v Újezdě u Brna oznamuje, že přijme na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr floristku s praxí.  Informace na telefonním čísle 737 291 244 u paní Zvěřinové.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD