Aktuality

Zveřejněno 2. 11. 2018

Hlášení obecního rozhlasu 2.11.2018

Proběhne: 2. 11. 2018 – 4. 11. 2018

                                                                                                              

V sobotu 3.11. 2018 se bude v kulturním domě  v 15 hodin opět konat akce Bošovský koláč. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo přinese jakýkoliv koláč, buchtu, bábovku, sladké i slané pečivo. Vzorky se přijímají do 13:30 v kulturním domě. Účastníci soutěže a děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Vstupné pro občany od 15 let je   70 Kč. V ceně je konzumace vystavených vzorků a nápoje dle výběru. Pro výherce jsou připraveny hodnotné ceny. Výstavu s ochutnávkou bude provázet živá hudba, občerstvení zajištěno. Na akci Vás srdečně zvou Moravané z Bošovic!

Společnost Beton Brož s.r.o. se sídlem v Otnicích, přijme do pracovního poměru pracovníky na tyto pozice : provozní elektrikář, zámečník/údržbář a  operátor výroby - obsluha výrobních linek. Nabízíme : dobré pracovní ohodnocení,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní produkty a dále zázemí stabilní firmy s  20 ti letou tradicí. Požadavky : bližší spocifikace  požadavků na jednotlivé pozice  je uvedena na internetových stránkách společnosti. Místo výkonu práce : výrobní závod Otnice. Nástup : dle dohody. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo můžete zaslat strukturovaný životopis na : ticha@diton.cz, tel. 737 285 104 - pí Tichá.

 

KOS Křenovice srdečně zve na řemeslný jarmark, který se koná tuto sobotu 3.11.2018 od 9.00 do 17.00 hodin ve společenském sálu v Křenovicích. Budou zde výrobky řemeslníků a výtvarníků, koření,sýry i další dobroty. Pro děti výtvarné dílny. Vstupné je 20,- Kč, děti mají vstup zdarma.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD