Aktuality

Zveřejněno 15. 4. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 15.4.2019

Proběhne: 15. 4. 2019 – 16. 4. 2019

Obecní poplatky za komunální odpad se vybírají vždy v  úřední dny t.j. v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin do 30.dubna 2019.

Obec Bošovice zároveň informuje,že dle obecně závazné vyhlášky č.1/2018 již nelze platbu za poplatky za komunální odpad a psa hradit na dvě části ani formou splátkového kalendáře .

Dále Vás tímto informujeme,že nebudou-li poplatky zaplaceny poplatníkem včas nebo ve správné výši vyměří mu obecní úřad poplatky platebním výměrem. Včas nezaplacené poplatky nebo část těchto poplatků může obecní úřad zvýšit až na trojnásobek , toto zvýšení je příslušenstvím poplatku dle čl.7 obecně závazné vyhlášky č.1/2018.

 

Pošta Bošovice oznamuje,že z důvodu velikonočních svátků je posunuta splatnost důchodů a to : Důchody splatné 18. dubna budou vypláceny ve středu 17. dubna. Důchody splatné 20.dubna budou vypláceny ve čtvrtek 18.dubna.

 

Lékárna Otnice bude mít otevřeno pouze jen vždy v pondělí od 7.30 do 12.00 hodin do odvolání. Zbylé služby poskytuje lékárna v Újezdu u Brna.

 

Doktor Zámečník oznamuje,že bude v naší obci očkovat psy a kočky proti vzteklině v úterý 16.dubna od 16.00 do 17.00 hodin. Vezměte si prosím sebou očkovací průkaz.

 

Firma Kohaplant bude v pátek 19.dubna v době od 9.00 do 9.20 hod. před obecním úřadem prodávát ovocné stromky, balené růže a keře a speciální hnojivo na podporu kořenového systému . Kořeny stromků  jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením. Švestky pouze za 99 Kč.

 

Zelenina Juvita  Uherský Brod bude v úterý 16.4.2019 od 13:00 do 13:20 h  , prodávat certifikované sadbové  brambory z Vysočiny, cibuli, česnek,konzumní brambory,jablka,čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony , další ovoce a zeleninu.Dále nabízí český med, olejové svíčky.  Řidič příjímá objednávky na sadbové brambory na telefoním čísle: 773 000 656.

 

Doktor Zámečník oznamuje, že bude v naší obci očkovat králíky ve čtvrtek 25. dubna od 8.00 hodin. Zájemci o očkování se prosím zapište do seznamu v potravinách u Vašulků , nebo se domluvte přímo s veterinářem na tel. čísle 606 277 242.

 

Prodejna elektroinstalačního materiálu firma MALGRE Kloubouky u Brna na ulici Masarykova 55 nabízí za akční ceny instalační kabely,krabice,stavební sádru, vypínače, zásuvky, LED žárovky a další zboží. Při nákupu svítidla od firmy Nedes dostane kupující led žárovku zdarma. Za každý nákup nad 500,- Kč obdržíte balení stahovacích pásek jako dárek. Platnost akce je do konce dubna. Nově byl také zahájen provoz půjčovny elektrického nářadí. Bližší informace najdete na internetových stránkách firmy Malgre : www.malgre.cz. Otevírací doba prodejny je pondělí až pátek od 8.00 do 17.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 11.00 hodin.

 

Firma Elektro Spáčil nabízí Velikonoční slevu : 20% na žehličky na vlasy, 10% sleva na vysavače. Dále nabízí výprodej sušiček na prádlo loňských modelů . Nabídka platí od 11.4. do 18.4.2019.

 

Papouščí zoologická zahrada srdečně zve na velikonoční výstavu kraslic, dekorací a perníčků. Výstava potrvá až do 25. dubna, otevřeno je denně od 10 do 18 hodin.

 

Firma Eurobi,spol. s r.o. v Újezdě u Brna přijme ihned dělnice do potravinářské výroby /i brigádně, nejen na hlavní pracovní poměr.Požadujeme: Pracovitost, Odpovědnost, Fyzickou zdatnost, Loajalitu .Nabízíme:  Dobré a stabilní platové podmínky.Bližší informace při osobním pohovoru.Zájemci se můžou hlásit telefonicky na čísle: 607 887 491 nebo poslat životopis na eurobi@volny.cz.

 

Spolek Moravané z Bošovic pořádají od pátku 19.4. do soboty 20.4.2019 akci Zvony odletěly do Říma. Průvod začíná v pátek 19. dubna v 8.30 hod. z dolního konce v Bošovicích z rozcestí na ulici Dolní a Nová.Děti budou také chodit v sobotu v 10 hod. z horní autobusové zastávky.Pokud hrkačky nemáte, můžete si je půjčit na místě.Je samozřejmé, že koledu, kterou si děti vyslouží, si rozdělí mezi sebou.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD