Aktuality

Zveřejněno 3. 6. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 3.6.2019

Proběhne: 3. 6. 2019 – 4. 6. 2019

Od 27.5.2019 bude do odvolání uzavřená lékarna Otnice.

 

MUDr. Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje,že ve dnech 29.5. - 4.6.2019 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově v dopoledních hodinách.

 

Drůbežárna Prace bude ve středu 5.6.  v 16:15 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice,brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a  husokačeny mulard, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg,krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

 

V úterý 4.6.2019 bude pošta Bošovice v odpoledních hodinách t.j. od 14.30 - 16.00 hod. uzavřená.

 

Podvalák Bošovice srdečně zve na letní výšlap do lesa s názvem : " Cestou necestou", který se koná v sobotu 8.června. Přijďte nebo přijeďte do areálu tábora v Dambořicích. Kdo bude chtít může i přespat buď ve vlastním stanu nebo pod širákem. Děti mohou přespat v chatkách. Připravíme pro Vás dobroty z udírny, vychlazené nápoje pro děti i dospělé, hraní a zpívání během odpoledne, večera i noci se skupinou Náhodou.

 

Mezi obcí Bošovice a Velké Hostěrádky u odbočky k hájence se našla fenka dlouhosrstého jezevčíka.Nálezce se o něho stará doma a hledá majitele. V případě, že by se na vás majitel psa obrátil, ať prosím volá starostu obce Lovčičky 723140767.

 

Společnost Beton Brož Otnice přijme pracovníky na pozice :                                                                                                                         Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář (požadavky: příprava a a seřízení strojů prostřednictvím malých, středních, ale i generálních oprav, identifikace závad a stanovení technologie oprav,práce na dílně, údržba a opravárenské práce + zodpovědnost za jejich správnost, v případě pozice elektrikář platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6  Vyhl.č. 50/78 Sb).                                                                                    Strojník lisu (požadavky : zručnost a technické myšlení,znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro výrobu betonového zboží, základní opravy a údržby, základní platové hodnocení od 30.200,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)                                                   Obsluha balící linky ( požadavky : zručnost a technické myšlení, znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro balení betonového zboží, základní opravy a údržba, základní platové hodnocení od 25.700,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)                                     Pracovník zakázkové výroby (požadavky : výroba betonových výrobků, manuální zručnost,jednosměnný provoz)                                            Řidič VZV - skladník (požadavky : praxe v řízení motorového vysokozdvižného vozíku, expedice, ukládání betonových výrobků na sklad, kontrola kvality a množství nakládaných výrobků)                                                                                                                                                    Zedník (požadavky : pokládka betonové dlažby na výstavních centrech a u zákazníků, práce spojená s cestováním po celé ČR)                Nabízíme : práci ve stabilní české společnosti , nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny.                                                                                                   V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104, e-mail : ticha@diton.cz

 

Kamenictví Gál nabízí své služby včetně broušení starých hrobů,opravy a úpravy hrobů,nové pomníkové sestavy. Objednat si kameníka můžete na tel.čísle : 777 888 332.

 

 

                                                                                                                                                                                                              

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD