Aktuality

Zveřejněno 5. 6. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 5.6.2019

Proběhne: 5. 6. 2019 – 6. 6. 2019

Podvalák Bošovice srdečně zve na letní výšlap do lesa s názvem : " Cestou necestou", který se koná v sobotu 8.června. Přijďte nebo přijeďte do areálu tábora v Dambořicích. Kdo bude chtít může i přespat buď ve vlastním stanu nebo pod širákem. Děti mohou přespat v chatkách. Připravíme pro Vás dobroty z udírny, vychlazené nápoje pro děti i dospělé, hraní a zpívání během odpoledne, večera i noci se skupinou Náhodou.

 

Mezi obcí Bošovice a Velké Hostěrádky u odbočky k hájence se našla fenka dlouhosrstého jezevčíka.Nálezce se o něho stará doma a hledá majitele. V případě, že by se na vás majitel psa obrátil, ať prosím volá starostu obce Lovčičky 723140767.

 

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 6.6.2019 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

 

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 6.6.2019 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce,brambory a med.

 

Společnost Beton Brož Otnice přijme pracovníky na pozice :                                                                                                                         Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář (požadavky: příprava a a seřízení strojů prostřednictvím malých, středních, ale i generálních oprav, identifikace závad a stanovení technologie oprav,práce na dílně, údržba a opravárenské práce + zodpovědnost za jejich správnost, v případě pozice elektrikář platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6  Vyhl.č. 50/78 Sb).                                                                                    Strojník lisu (požadavky : zručnost a technické myšlení,znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro výrobu betonového zboží, základní opravy a údržby, základní platové hodnocení od 30.200,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)                                                   Obsluha balící linky ( požadavky : zručnost a technické myšlení, znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro balení betonového zboží, základní opravy a údržba, základní platové hodnocení od 25.700,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)             

Pracovník zakázkové výroby (požadavky : výroba betonových výrobků, manuální zručnost,jednosměnný provoz)                                            Řidič VZV - skladník (požadavky : praxe v řízení motorového vysokozdvižného vozíku, expedice, ukládání betonových výrobků na sklad, kontrola kvality a množství nakládaných výrobků)                                                                                                                                                    Zedník (požadavky : pokládka betonové dlažby na výstavních centrech a u zákazníků, práce spojená s cestováním po celé ČR)                Nabízíme : práci ve stabilní české společnosti , nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny.                                                                                                   V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104, e-mail : ticha@diton.cz

 

Nábytek Mikulík ve Vranovicích pořádá velký výprodej nábytku. Poslední šance nakoupit za výhodné výprodejové ceny.

 

Nábytek Mikulík přijme : Pomocného dělníka do výroby a Truhláře pro výrobu a kompletaci nábytku. Požadujeme manuální zručnost a fyzickou zdatnost.Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, stravenky, prémie, provize z prodeje, věrnostní benefity a přátelský kolektiv. Pro bližší informace volejte paní Venkovou na tel. čísle 608 746 080 nebo pište mail : personalni@nabytek-mikulik.cz.

 

Kamenictví Gál nabízí své služby včetně broušení starých hrobů,opravy a úpravy hrobů,nové pomníkové sestavy. Objednat si kameníka můžete na tel.čísle : 777 888 332.

 

Modelářský kroužek oznamuje, že plavba lodiček na Rybníku začíná v neděli 9. června 2019 až ve 14 hodin .

 

MUDr. Karbula , zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v pátek 7. června 2019 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon v Šaraticích.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD