Aktuality

Zveřejněno 10. 6. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 10.6.2019

Proběhne: 10. 6. 2019 – 11. 6. 2019

Žáci dramatického kroužku ZŠ Bošovice Vás srdečně zvou na divadelní představení  " Šíleně smutná princezna " ve středu 12.června v 10. hodin a ve čtvrtek 13.června v 10.00 a v 17.00 hodin v Kulturním domě Bošovice.

 

Společnost Beton Brož Otnice přijme pracovníky na pozice :                                                                                                                         Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář (požadavky: příprava a a seřízení strojů prostřednictvím malých, středních, ale i generálních oprav, identifikace závad a stanovení technologie oprav,práce na dílně, údržba a opravárenské práce + zodpovědnost za jejich správnost, v případě pozice elektrikář platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6  Vyhl.č. 50/78 Sb).                                                                                    Strojník lisu (požadavky : zručnost a technické myšlení,znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro výrobu betonového zboží, základní opravy a údržby, základní platové hodnocení od 30.200,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)                                                   Obsluha balící linky ( požadavky : zručnost a technické myšlení, znalost automatického provozu výhodou, obsluha stroje pro balení betonového zboží, základní opravy a údržba, základní platové hodnocení od 25.700,- Kč měsíčně bez přesčasů a příplatků)             

Pracovník zakázkové výroby (požadavky : výroba betonových výrobků, manuální zručnost,jednosměnný provoz)                                            Řidič VZV - skladník (požadavky : praxe v řízení motorového vysokozdvižného vozíku, expedice, ukládání betonových výrobků na sklad, kontrola kvality a množství nakládaných výrobků)                                                                                                                                                    Zedník (požadavky : pokládka betonové dlažby na výstavních centrech a u zákazníků, práce spojená s cestováním po celé ČR)                Nabízíme : práci ve stabilní české společnosti , nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny.                                                                                                   V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104, e-mail : ticha@diton.cz

 

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 11.6. od 13:00 do 13:20  h,prodávat jahody, České rajčata, papriky,okurky,kedlubny,Dále nabízí nové brambory, nový česnek,cibuli, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks.

 

Nábytek Mikulík ve Vranovicích pořádá velký výprodej nábytku. Poslední šance nakoupit za výhodné výprodejové ceny.

 

Rybářství Dujsík Stavěšice bude v úterý 11. 6. 2019 v době od 8.00 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má kapr,tolstolobik, siven a pstruh. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Prodejce se zdrží dle zájmu občanů asi půl hodiny. 

 

Nábytek Mikulík přijme : Pomocného dělníka do výroby a Truhláře pro výrobu a kompletaci nábytku. Požadujeme manuální zručnost a fyzickou zdatnost.Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, stravenky, prémie, provize z prodeje, věrnostní benefity a přátelský kolektiv. Pro bližší informace volejte paní Venkovou na tel. čísle 608 746 080 nebo pište mail : personalni@nabytek-mikulik.cz.

 

Květinářství paní Ondrůjová oznamuje, že v sobotu 15. června bude zavřeno.

 

Kamenictví Gál nabízí své služby včetně broušení starých hrobů,opravy a úpravy hrobů,nové pomníkové sestavy. Objednat si kameníka můžete na tel.čísle : 777 888 332.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD