Aktuality

Zveřejněno 9. 9. 2019

Hlášení místního rozhlasu 9.9.2019

Proběhne: 9. 9. 2019 – 10. 9. 2019

Rodina Hrozkova děkuje všem, kteří se přišli rozloučit s panem Josefem Hrozkem na jeho poslední cestě.

Sběrný dvůr v Bošovicích bude ve středu 11.9.2019 uzavřen.

Papouščí zoologická zahrada Bošovice srdečně zve na výstavu denních motýlů naší vlasti od zítřka 10. září do 31. října. Otevřeno je během září od 10.00 - 18.00 hodin včetně sobot, nedělí a svátků . V říjnu je otevřeno od 10.00 do 17.00 hodin.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 8.9.2019 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, brambory i k uskladnění, cibuli, med a želatinové bonbony.

Drůbežárna Prace bude v pátek 13.9.  v 16:15 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny mulard, jatečné kachny,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Firma MND a.s. Hodonín hledá pro provozovnu v Dambořicích a Borkovanech elektrikáře. 

Náplň práce:

odstraňování závad po revizích, údržba, obsluha kotelny,provádění údržby elektromotorů,Údržba zařízení elektro v těžebních technologiích, Identifikace a odstraňování poruch v provozu, Orientace ve výkresové dokumentaci,Úzká spolupráce s oddělením měření a regulace, zjišťuje a odstraňuje závady na elektrickém zařízení,provádění preventivních oprav, kontrol a výměn elektrických zařízení,provádění zkoušek elektrických zařízení,vystavování příslušných protokolů,provádění řízení rozsáhlých oprav s podstatnými zásahy do elektrických systémů strojů a zařízení při jejich rekontrukci

Požadujeme:

SOU/SŠ technického zaměření, platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 §6 (nad 1000 V výhodou),praxe min. 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost,komunikativnost,důslednost a smysl pro detail

Nabízíme:

zázemí a stabilitu silné skupiny společností, motivující platové ohodnocení, nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů, možnost profesního růstu

Místo výkonu práce: Dambořice, Borkovany.Termín nástupu: ihned, dle dohody.V případě Vašeho zájmu posílejte životopis a motivační dopis na mikulica@mnd.cz – Michaela Mikulica, HR Business Partner

Střední škola elektrotechnická a energetická, příspěvková organizace se sídlem v Sokolnicích, Učiliště 496, vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou funkci sekretáře/ku ředitele a referenta/ku personální agendy žáků.  Požadujeme minimálně střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Platové zařazení podle vl. nařízení č. 341/2017 Sb. Pracovní doba od 07:00 do 15:30 h. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, možnost stravování, příspěvek z FKSP, rekreace ve vlastním rekreačním středisku. Škola je dobře dostupná veřejnými dopravními prostředky.

Podrobnosti o náplni práce a požadavky na kvalifikaci najdete na webových stránkách školy: www.ssee-sokolnice.cz.

Motivační dopis s životopisem můžete doručit do 30. září  2019 osobně, poštou nebo na e-mail: info@ssee-sokolnice.cz. Nástup po dohodě.

 

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do pracovního poměru  tyto profese: zdravotní sestru  a fyzioterapeuta. Nástup možný ihned. Požadujeme kvalifikaci v oboru. Nabízíme zaměstnanecké benefity, příplatky a 30 dnů dovolené. Zájemci se mohou hlásit osobně, mailem: lila@lila.cz nebo telefonicky na číslo 544240032 nebo 601392785.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD