Zveřejněno 13. 9. 2019

Infomail IDS JMK 34/2019: Znojemské historické vinobraní | Výluky: Rakšice - Hrušovany, Boskovice - V. Opatovice, Gr. Mýto - M. Budějovice | Omezení S33 | Změna v Žarošice | Přesuny zastávek: V. Pavlovice, Diváky, Kuřim | Víkendová omezení v Brně

Proběhne: 13. 09. 2019 – 30. 09. 2019

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Infomail 2019-34 [PDF 0.93 MB]

tento víkend a příští týden bude na výluky velmi plodný. Prosím, seznamte se s nimi, ať dojedete bez starostí.

Zejména bychom Vás chtěli upozornit na následující změny:

·         ve Vyškově na autobusovém nádraží se mění nástupiště

·         v Kuřimi se mění trasy a zastávky některých linek

·         v sobotu bude výluka některých vlaků mezi Brnem a Vranovicemi

·         v sobotu proběhnou Erbovní slavnosti v Brně na Slovanském náměstí - linky pojedou jinak

·         v sobotu a neděli proběhne výluka tramvají v Brně na Křenové ulici

·         přesouvají se zastávky v Divákách a Velkých Pavlovicích, dočasně se ruší zastávka Mikulov, Dukelská

·         sobotní omezení dopravy v Blansku

·         nedělní omezení dopravy v Břeclavi

·         nedělní omezení linky S33

·         od pondělí změny v Lechovicích

·         výluky na linkách 411, S81, S21, S41 a S42.

A co o víkendu? Pokud byste se nevypravili na Znojemské vinobraní, ke kterému opět chystáme posily a v příloze jsou odjezdy spojů, můžete vyrazit např. na Hrnčířský jarmark do Kunštátu.

A příští týden? Bude Evropský týden mobility. KORDIS pro Vás opět otevře své dveře ve středu a čtvrtek přesně v 15:30. Můžete příjít na besedu o Centrálním dispečinku IDS JMK.

Podrobnosti najdete i na odkazu: Infomail IDS JMK 34/2019.

HRNČÍŘKY A HRNČÍŘI

DO KUNŠTÁTU ZAMÍŘÍ

NA JARMARKU HRNCE PRODAT

VESELE SI ZANOTOVAT.

Vyražte v sobotu nebo neděli na Hrnčířský jarmark do Kunštátu. Linka 301 tam jezdí z Brna Králova Pole přibližně po dvou hodinách.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz .

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje