Aktuality

Zveřejněno 4. 11. 2019

Hlášení místního rozhlasu 4.11.2019

Proběhne: 4. 11. 2019 – 5. 11. 2019

Rybářství pan Dujsík ze Stavěšic bude v úterý 5.11.2019 v době od 8.30hod. před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má : kapr, amur,pstruh,tolstolobik, štika, kmet, jeseter, karas a siven. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Zdrží se dle zájmu občanů asi půl hodiny.

ZŠ A MŠ vyhlašují výběrové řízení na místo asistenta pedagoga do MŠ na úvazek 0,75 (což je 6 hodin denně), nástup již v listopadu 2019.
Žádosti zasílejte na email: zs.bosovice@volny.cz nebo na adresu:Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace.

Obec Bošovice srdečně zve všechny spoluobčany na tradiční Martinský jarmark v sobotu 9.listopadu od 8.00 hodin.

Sběrný dvůr bude v sobotu 9.listopadu z důvodu konání jarmarku uzavřen.

Beton Brož Otnice přijmou pracovníky na pozice : Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář, Strojník lisu, Obsluha balící linky, Řidič VZV - skladník, Řidič VZV - kolový nakladač, Vedoucí výrobní linky, Referent marketingového oddělení , Zedník - pokladač betonové dlažby. Bližší informace k nabízeným pracovním pozicím najdete na www.betonbroz.cz. V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104, mail : ticha@diton.cz.

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Ochutnávku mladých vín 2019“,která proběhne v sobotu 9. listopadu od 10.00 hod. na Domku vinařů.

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci v úterý 5.11.2019 od 9.30 do 11.00 hod na prod. místě prodej svých výrobků. Jedná se dámské vycházkové i teplejší  šaty, svetříky a halenky z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech a novou kolekci pánských košil.Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD