Zveřejněno 8. 11. 2019

Hlášení místního rozhlasu 8.11.2019

Obec Bošovice srdečně zve všechny spoluobčany na tradiční Martinský jarmark v sobotu 9.listopadu od 8.00 hodin.

Sběrný dvůr bude v sobotu 9.listopadu z důvodu konání jarmarku uzavřen.

Beton Brož Otnice přijmou pracovníky na pozice : Provozní údržbář - zámečník nebo elektrikář, Strojník lisu, Obsluha balící linky, Řidič VZV - skladník, Řidič VZV - kolový nakladač, Vedoucí výrobní linky, Referent marketingového oddělení , Zedník - pokladač betonové dlažby. Bližší informace k nabízeným pracovním pozicím najdete na www.betonbroz.cz. V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel. 737 285 104, mail : ticha@diton.cz.

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Ochutnávku mladých vín 2019“,která proběhne v sobotu 9. listopadu od 10.00 hod. na Domku vinařů.

MUDr. Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v pátek 8.11.2019 nebude ordinovat. V akutních případech bude zastupovat MUDr.Pikolon Šaratice.

MUDr. Lejsková, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v pondělí 11.11.2019 nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDR.Flodrová ve Slavkově.

Stárci a stárky z Bošovic si Vás dovolují pozvat na Martinské hody. V sobotu 9.listopadu bude od 13.00 zvaní na hody a ve 20.00 hodin bude hodová zábava v sokolovně. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Hovorané. V neděli 10.listopadu je ve 14.00 hodin průvod krojovaných obcí, v 16.00 hodin dětská zábava a ve 20.00 hodin hodová zábava s dechovou hudbou Hovorané. Ve spolupráci se spolkem Podvalák se na Vaši účast těší bošovští stárci a stárky.