Aktuality

Zveřejněno 2. 12. 2019

Infomail IDS JMK 44/2019: Těžká vlaková výluka Židenice - Hlavní nádraží | Prodloužení trolejbusů do Líšně | Změny jízdních řádů v Brně | Doprava na Bitvu tří císařů

Proběhne: 2. 12. 2019 – 15. 12. 2019

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Opět Vám posíláme informace o chystaných výlukách a změnách v dopravě. Dnes přinášíme několik důležitých informací. Věnujte jim prosím pozornost.

Výluka brněnského Hlavního nádraží od soboty 30. 11. do 14. 12. přejde do nejtěžšího stadia. Zcela bude přerušena vlaková doprava mezi Židenicemi a Hlavním nádražím. Bude nutné využívat tramvaje, které opět od soboty začnou jezdit mezi Starou osadou a centrem Brna. Zejména cestujícím ve směru od Blanska a Veselí nad Moravou se předem omlouváme za komplikované cestování, ale podle investora SŽDC nebylo možné jiné řešení než úplné zastavení provozu vlaků .

Současně dochází k významné změně v brněnské Líšni. Po desetiletích čekání se podařilo prodloužit trolejbusy 25 a 26 až na Jírovu. S tím souvisí i nutné úpravy autobusových linek vedoucích přes Líšeň a některých dalších autobusových linek.

V regionu se připravují jen drobnější výluky, zmínit by se dala například dlouhodobější objížďka v Újezdu u Brna nebo výluky v Boskovicích a Nedvědici.

Další informace najdete uvnitř Infomailu.

Podrobnosti najdete i na odkazu: Infomail IDS JMK 44/2019.

CHUCHVALCE MLHY VÁLÍ SE NAD POLI

NEZVYKLÝ RUCH HRABOŠE ZE SNA BUDÍ

OŽÍVÁ SLAVKOV, TVAROŽNÁ, OKOLÍ

TŘÍ ARMÁD VOJÁKY DO BOJE VÁŠEŇ PUDÍ.

UŽ NEJDE O VÁLKU, O KREV A ÚZEMÍ

NA OKO V BAHNĚ SE BIJÍ

SLAVKOVSKÝ ZÁMEK SKÝTÁ JÍM ZÁZEMÍ

VZPOMÍNKOU NA PADLÉ ŽIJÍ.

O víkendu proběhnou tradiční vzpomínkové akce k Bitvě tří císařů. Letos již od bitvy uběhne 214 let. Spočítáte z hlavy, kdy se konala? Nechte auto doma, s IDS JMK dojedete na vzpomínkové akce jak do Tvarožné, tak do Slavkova pohodlně a bez nervů s parkováním.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz .

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

Přílohy

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD