Zveřejněno 9. 12. 2019

Infomail IDS JMK 45/2019: Přehled změn na regionálních linkách od 15. 12. 2019 | V Židlochovicích se otevírá nový terminál, přijďte se podívat

Proběhne: 09. 12. 2019 – 16. 12. 2019

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Dnešní Infomail je trochu netradiční. Po mnoha měsících Vám totiž nepřínášíme informaci o žádné výluce či změně, která by nás o víkendu a příští týden měla ohrozit. Proběhnou jen dva drobné přesuny zastávek. Zato Vám posíláme podrobné informace o změnách v dopravě, které nastanou od příští neděle 15. 12. a následně od 1. ledna. Navíc Vás chceme pozvat na tuto neděli do Židlochovic, kde Město Židlochovice pořádá oslavu otevření nového přestupního terminálu u nové vlakové zastávky. Přijede i parní vlak. Podrobný program najdete zde: https://1url.cz/BM746 .

Infomail je ukložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 45/2019.

ŽIDLOCHOVSKÝM OČI ZÁŘÍ

KDYŽ SI PŘEČTOU V KALENDÁŘI

ŽE PŘIŠEL TEN VELKÝ DEN

KDY TAM BYL VLAK OBNOVEN.

A NENÍ TO PARNÍ VLÁČEK

ANI MALÝ MOTORÁČEK