Aktuality

Zveřejněno 29. 1. 2020

Hlášení místního rozhlasu 29.1.2020

Proběhne: 29. 1. 2020 – 30. 1. 2020

Obec Bošovice informuje, že od pondělí 3. února 2020 se budou vybírat obecní poplatky za komunální odpad a místní poplatek ze psů a to  pouze v úřední dny: v pondělí od 8.00 do 17.00 hodin a ve středu od 8.00 do 18.00 hodin. 

V pondělí 3. února 2020 jste zvání na zkrácení zimního večera na Faru, kde v 17:30 hodin bude promítání historických videí natočených v Bošovicích.

Fa. KabelSat upozorňuje uživatele kabelové televize, že koncem března dojde  ke změně systému U programů kabelové televize .Pro příjem nového televizního systému zvaného T2 , je zapotřebí televizory, které obsahují systém T2 nebo si koupit set top box u televizorů starších.Bez těchto zařízení nebude příjem kabelové televize možný. Na případné dotazy Vám odpoví fa. KabelSat p.Veselý na tel. čísle 603 591 381.

Firma Smart Technik Újezd u Brna přijme strojní zámečníky. Požadujeme základní znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, zodpovědnost. Dále přijme pomocné dělníky a řidiče skupiny B. Požadujeme zodpovědnost, pracovitost a samostatnost. Uchazeči se mohou hlásit na tel.čísle 544 422 210 nebo na e-mailové adrese : katerina.zejdlova@smarttechnik.cz

 

Prodejna průmyslového a spojovacího materiálu- Rostislav Hložek Bošovice, zahajuje prodej dne 1.2.2019 tuto sobotu v 8.00.Sortiment rozšířen o elektro nářadí ,firmy Makita.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 30.1.2020 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, cibuli k uskladnění,med a želatinové bonbony.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 30.1.2020 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

Firma HDP Trading Otnice přijme do provozu kovovýroby pracovníka na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijmeme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadujeme praxi a nutná znalost výkresové dokumentace. Dále přijmeme svářeče pro svařování metodou MIG. Požadujeme praxi v oboru. Nabízíme nadstandartní platové podmínky. Kontaktní osoba je Ing.Petr Pokorný tel. 774 429 479.

SDH Bošovice Vás srdečně zvou na "Vepřové hody v hasičce" pořádané v sobotu 1.2.2020 od 11:00 v hasičské zbrojnici.Pojďte se pobavit, zahnat hlad a posedět v přátelské atmosféře s místními hasiči. Občerstvení zajištěno, najde se polévka, ovar,vařené koleno, tlačenka, řízek i nějaký škvarek.Svařák a pivo samozřejmostí.

Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce se zimní slevou až 30 %.Firma nabízí: -návrh, výrobu a montáž nových pomníků,-renovaci stávajících pomníků,-obnovu nápisů,-veškeré kamenické práce,-prodej a montáž náhrobních doplňků.Poradit, popřípadě objednat, si můžete za každého počasí ve čtvrtek 30.1.2020 od 10.00 do 10.30hod. na místním hřbitově.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 30.1.  v 15:00 hod.  prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice,krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky,dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD