Aktuality

Zveřejněno 19. 3. 2021

Hlášení místního rohlasu 19.3.2021

Proběhne: 19. 3. 2021 – 21. 3. 2021

Společnost Dřevo Habrovany nabízí v jarní slevové akci k prodeji štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo - v délce polínek 25, 33 a 50 cm. Doprava zajištěna až k Vám domů." Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

Sbor dobrovolných hasičů pro Vás zajistil možnost dárcovství krve.Mobilní odběrový tým přijede do Hasičské zbrojnice ve čtvrtek 15. dubna.Pokud máte zájem darovat krev, najdete bližší informace na webových stránkách sboru, www sdhbosovice.cz nebo na telefonním čísle 608 840 459.

Táborníci z Bošovic pod záštitou hasičů, pořádají i letos letní tábor pro děti ve Vřesovicích. Přihláška a bližší info na webu SDH Bošovice.

Firma Evora ve Šlapanicích u Brna přijme : topenáře, montéra vzduchotechniky, vodoinstalatéra a elektrikáře se zkouškou dle vyhlášky č.50/1978Sb. Pro bližší informace volejte na tel.č. 722150190 nebo www.evora.cz. 

Zápis dětí do Základní školy Bošovice je stanoven na úterý 20. dubna 2021.Z důvodu mimořádných opatření bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí, rodiče do zahájení zápisu doručí do školy potřebné dokumenty.Veškeré tiskopisy a informace k zápisu naleznete na webových stránkách školy :www.zsbosovice.cz. 

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů v provozovně Lovčičky. Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle 601 366 462 nebo na e-mailové adrese lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.

Květinářství paní Ondrůjová oznamuje, že od  12. 3. 2021 do 25.3.2021 je prodejna květinářství uzavřena. 

Upozorňujeme občany, že v pondělí 29.3. od 7:00 proběhne čištění místních komunikací v obci. Prosíme řidiče, aby své vozidla odstavili z místních komunikací, aby nebránili průjezdu čistícího vozu. Děkujeme.

Akce Ukliďme společně Bošovice bude probíhat v naší obci od 20.března do 4.dubna 2021 . Udělejte při procházkách něco pro naši přírodu. Posbírejte odpad na který narazíte. Pytle s odpadem můžete nechat u sběrného dvoru. Pokud nám pošlete fotku z Vašeho úklidu, čeká Vás malá odměna.

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD