Aktuality

Zveřejněno 29. 3. 2021

Hlášení místního rohlasu 29.3.2021

Proběhne: 29. 3. 2021 – 30. 3. 2021

Rodina Jarmarova děkuje všem, kteří se přišli rozloučit s panem Bohumilem Jadrným  na jeho poslední cestě.

Rybářství Dujsík Stavěšice bude v úterý 30.3.2021 v době od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má : kapra,amura,pstruha a sivena. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Zdrží se dle zájmu občanů asi půl hodiny.

Firma Evora ve Šlapanicích u Brna přijme : topenáře, montéra vzduchotechniky, vodoinstalatéra a elektrikáře se zkouškou dle vyhlášky č.50/1978Sb. Pro bližší informace volejte na tel.č. 722150190 nebo www.evora.cz. 

Zápis dětí do Základní školy Bošovice je stanoven na úterý 20. dubna 2021.Z důvodu mimořádných opatření bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí, rodiče do zahájení zápisu doručí do školy potřebné dokumenty.Veškeré tiskopisy a informace k zápisu naleznete na webových stránkách školy :www.zsbosovice.cz. 

Upozorňujeme občany, že v pondělí 29.3. od 7:00 proběhne čištění místních komunikací v obci. Prosíme řidiče, aby své vozidla odstavili z místních komunikací, aby nebránili průjezdu čistícího vozu. Děkujeme.

Akce Ukliďme společně Bošovice bude probíhat v naší obci od 20.března do 4.dubna 2021 . Udělejte při procházkách něco pro naši přírodu. Posbírejte odpad na který narazíte. Pytle s odpadem můžete nechat u sběrného dvoru. Pokud nám pošlete fotku z Vašeho úklidu, čeká Vás malá odměna.

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 12. dubna 2021  v čase  13.30 - 14.15 hodin u Obecního úřadu v Bošovicích   následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky,   stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod ,  a jiné. 

Pošta Bošovice oznamuje změnu výplaty důchodů. Důchody splatné 2.4.2021 budou vypláceny již ve čtvrtek 1.4.2021. Důchody splatné 4.4.2021 budou vypláceny v úterý 6.4.2021.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 1.4.2021 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, med,želatinové bonbony,čalamády,jablka,brambory,cibuli,česnek a klobásy.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 1.4.2021 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

Drůbežárna Prace bude v úterý 6. 4.  v 15:30  hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce , krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, 

dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD