Zveřejněno 26. 4. 2021

Hlášení místního rohlasu 26.4.2021

Proběhne: 26. 04. 2021 – 27. 04. 2021

Obec Bošovice informuje ty občany, kteří ještě neuhradili obecní poplatky, že místní poplatky se vybírají do 30.4.2021. Platit můžete hotově či převodem na účet obce. Výši poplatků Vám sdělíme osobně,telefonicky nebo mailem.

Pošta Bošovice oznamuje, že ve středu 28.4.2021 bude pošta dočasně otevřená dopoledne : 8.00 - 10.00 hodin a odpoledne : 16.00 - 18.00 hodin.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 29. 4. v 15:30 hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Rybářství pan Dujsík ze Stavěšíc bude v úterý 27.4.2021 v době od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce bude mít : kapry,siveny,pstruhy. Dále bude prodávat domácí vejce.

Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. výroba dřevěných přepravních obalů v Kloboukách u Brna hledá do pracovního poměru administrativní pracovnici se středoškolským vzděláním, nutnost znalosti práce na počítači minimálně základních programů excel a word. Základní znalosti účetnictví jsou vítány. Dále nutná spolehlivost, důkladnost, zodpovědnost a schopnost profesionální komunikace se zákazníky. Pracovní doba od 6 do 15 hodin. Společnost nabízí benefit ve formě 24 dnů dovolené a velmi příznivé platové podmínky. Zájemci se mohou hlásit na tel. číslo 604 233 440.

Zveme děti a rodiče na Čarodějnou stezku do 30.4.2021 k oživení této doby. Začátek stezky najdete u Perníkové chaloupky (ulice Dolní Chaloupky) a míříte směr Cihelna. Doufáme, že si úkoly i samotnou stezku užijete. Prosíme jen nechte úkoly na místě i pro ostatní.

Vážení občané, otničtí zahrádkáři ve spolupráci s obcí Otnice uspořádají v sobotu 8. května od 9,00 hod. do 15,00 hod. před Základní školou „ Jarní prodejní jarmark“. V nabídce budou zeleninové přísady, květiny, hnojiva, postřiky, sýry, perníčky, koláče, trubičky, placky a řada dalšího zboží. Prostě vše co máte rádi. Zahrádkáři se těší na setkání, po tak dlouhé přestávce.