Zveřejněno 28. 4. 2021

Hlášení místního rozhlasu 28.4.2021- 30.4.2021

Proběhne: 28. 04. 2021 – 30. 04. 2021

Obec Bošovice informuje ty občany, kteří ještě neuhradili obecní poplatky, že místní poplatky se vybírají do 30.4.2021. Platit můžete hotově či převodem na účet obce. Výši poplatků Vám sdělíme osobně,telefonicky nebo mailem.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 29. 4. v 15:30 hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. výroba dřevěných přepravních obalů v Kloboukách u Brna hledá do pracovního poměru administrativní pracovnici se středoškolským vzděláním, nutnost znalosti práce na počítači minimálně základních programů excel a word. Základní znalosti účetnictví jsou vítány. Dále nutná spolehlivost, důkladnost, zodpovědnost a schopnost profesionální komunikace se zákazníky. Pracovní doba od 6 do 15 hodin. Společnost nabízí benefit ve formě 24 dnů dovolené a velmi příznivé platové podmínky. Zájemci se mohou hlásit na tel. číslo 604 233 440.

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 29.4.2021 v době od 10.00 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvá vejce, med,domací klobásy,brambory,cibuli a česnek.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 29.4.2021 v době od 11.30 hodin před obecním úřadem prodávat čerstvé maso a uzeniny.

MUDr. Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v pondělí 3.května a v úterý 4.května 2021 nebude ordinovat. V akutních případech jej bude zastupovat MUDr. Pikolon v Šaraticích.

Pan Synek z Vacenovic bude v pondělí 3.května od 10.30 - 11.00 hod. před obecním úřadem prodávat jablka odrůd Golden,Jonagold a Fughi za cenu 20,- až 24,- Kč/kg a brambory v balení 10kg za 80,- Kč.

Základní a Mateřská škola Bošovice oznamuje, že zápis do mateřské školy je stanoven na 14. května 2021. Z důvodu mimořádných opatření bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí. Do zahájení zápisu prosíme rodiče doručit potřebné dokumenty. Veškeré tiskopisy a informace k zápisu najdete na webových stránkác školy : www.zsbosovice.cz.

Zveme děti a rodiče na Čarodějnou stezku do 3.5.2021 k oživení této doby. Začátek stezky najdete u Perníkové chaloupky (ulice Dolní Chaloupky) a míříte směr Cihelna. Doufáme, že si úkoly i samotnou stezku užijete. Prosíme jen nechte úkoly na místě i pro ostatní.

Dne 8. 5.  se v době od 9:00-15:00 uskuteční v místní sokolovně dobročinný bazárek hraček, sportovního vybavení a oblečení jak pro děti, tak i pro dospělé. Cena za kus je 10 korun. Dary do bazaru můžete přinést kdykoliv v týdnu od 3. do 7. května před kulturní dům, nebo je předat v mateřeké škole paní učitelce Konečné. Výtěžek z akce bude věnovám místním organizacím, které pracují s dětmi. Na všechny návštěvníky se již velmi těší celý tým organizátorek.

Vážení občané, otničtí zahrádkáři ve spolupráci s obcí Otnice uspořádají v sobotu 8. května od 9,00 hod. do 15,00 hod. před Základní školou „ Jarní prodejní jarmark“. V nabídce budou zeleninové přísady, květiny, hnojiva, postřiky, sýry, perníčky, koláče, trubičky, placky a řada dalšího zboží. Prostě vše co máte rádi.Zahrádkáři se těší na setkání, po tak dlouhé přestávce.