Zveřejněno 3. 5. 2021

Hlášení místního rozhlasu 3.5.2021

Proběhne: 03. 05. 2021 – 04. 05. 2021

MUDr. Karbula, zdravotní středisko Otnice oznamuje, že v pondělí 3.května a v úterý 4.května 2021 nebude ordinovat. V akutních případech jej bude zastupovat MUDr. Pikolon v Šaraticích.

Pan Synek z Vacenovic bude v pondělí 3.května od 10.30 - 11.00 hod. před obecním úřadem prodávat jablka odrůd Golden,Jonagold a Fughi za cenu 20,- až 24,- Kč/kg a brambory v balení 10kg za 80,- Kč.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 4.5.2021 od 13:00 do 13:20 h , prodávat sazenice jahod dále konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg,  Slovenské rajčata, papriky, okurky, kedlubny, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, české jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodáváme i český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Drůbežárna Prace bude v pátek 7. 5. v 15:30 hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Základní a Mateřská škola Bošovice oznamuje, že zápis do mateřské školy je stanoven na 14. května 2021. Z důvodu mimořádných opatření bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí. Do zahájení zápisu prosíme rodiče doručit potřebné dokumenty. Veškeré tiskopisy a informace k zápisu najdete na webových stránkác školy : www.zsbosovice.cz.

Dne 8. 5.  se v době od 9:00-15:00 uskuteční v místní sokolovně dobročinný bazárek hraček, sportovního vybavení a oblečení jak pro děti, tak i pro dospělé. Cena za kus je 10 korun. Dary do bazaru můžete přinést kdykoliv v týdnu od 3. do 7. května před kulturní dům, nebo je předat v mateřeké škole paní učitelce Konečné. Výtěžek z akce bude věnovám místním organizacím, které pracují s dětmi. Na všechny návštěvníky se již velmi těší celý tým organizátorek.

Vážení občané, otničtí zahrádkáři ve spolupráci s obcí Otnice uspořádají v sobotu 8. května od 9,00 hod. do 15,00 hod. před Základní školou „ Jarní prodejní jarmark“. V nabídce budou zeleninové přísady, květiny, hnojiva, postřiky, sýry, perníčky, koláče, trubičky, placky a řada dalšího zboží. Prostě vše co máte rádi.Zahrádkáři se těší na setkání, po tak dlouhé přestávce.