Aktuality

Zveřejněno 24. 5. 2021

Hlášení místního rohlasu 24.5.2021

Proběhne: 24. 5. 2021 – 25. 5. 2021

MVDr.Zámečník oznamuje, že bude v naší obci ve čtvrtek 27.května očkovat králíky. Zájemci se prosím přihlašte buď zapsáním v potravinách u Vašulků nebo telefonicky u pana Lilka tel. 604 834 326

 

Domov u Františka, příspěvková organizace, Újezd u Brna přijme do hlavního pracovního poměru „kuchaře“ do jednosměnného provozu. Požadujeme výuční list, čistý trestní rejstřík, schopnost týmové spolupráce, smysl pro kvalitně odvedenou práci Platový tarif dle platné legislativy (NV č. 341/2017 Sb. a další zaměstnanecké benefity, jako např. příspěvek na rekreaci, příspěvek na stravování, možnost využití fitness, apod. Nástup možný ihned Bližší informace Vám podá paní Rábová mobil 727 900 747 nebo e-mail: rabova@domovufrantiska.cz  

 

Zubní ambulance Dambořice  nebude od 26.5. do 1.6. ordinovat.

 

Firma Elektro Spáčil po znovu otevření prodejny nabízí velký výprodej skladových zásob se slevami až 40 %. Dále máme zajímavé slevy na kuchyňské roboty a televizory. A navíc můžete využít splátky bez navýšení. Tato akce platí do 31.5. nebo do vyprodání zásob.

 

Drůbežárna Prace bude v pátek 21. 5. v 15:30  hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty,krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma Polyplast Borkovany přijmou zaměstnance na výrobu plastových oken a zimních zahrad. Práce na plný úvazek,jednosměrný provoz,dobré platové ohodnocení. Požadují manuální zručnost,pečlivost a odpovědnost. Bližší informace podá ing. Václav Hrdý tel. 608 235 323 popř. mailem na : hrdy@polyplast.cz

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce. Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle 601 366 462 nebo na e-mailové adrese lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD