Zveřejněno 31. 5. 2021

Hlášení místního rozhlasu 31.5.2021

Proběhne: 31. 05. 2021 – 01. 06. 2021

Zubní ambulance Dambořice  nebude od 26.5. do 1.6. ordinovat.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude v úterý 1.6.2021 od 13:00 do 13:20 h , prodávat Slovenské rajčata, papriky, okurky. Dále nabízí konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Nabízí také český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Česká firma Felix bude v úterý 1.6.2021 v době od 8.00 do 10.30 hodin před obecním úřadem prodávat textil a obuv. Nabízí ve výprodeji halenky,mikiny,svetry.Od firmy Jitex termoprádlo, dále bude prodávat trika,noční košile,legíny,montérky,tepláky,teplákové a šusťákové soupravy pro děti i dospělé, povlečení,prostěradla,ručníky,osušky,vesty,bundy,ponožky, papuše,nazouváky a gumáky. Od firmy Prestige a Bennon nabízí sportovní obuv.

Společnost Bemeta Žatčany přijme do svého kolektivu řidiče nákladního vozidla, který bude řídit převážně v jihomoravském kraji.Požadujeme ŘP sk.C, profesní průkaz,praxi v řízení min. 2roky, zdravotní způsobilost a spolehlivý a zodpovědný přístup. Výhodou je strojní průkaz. Nabízíme dobré zázemí,příspěvek na stravování, firemní benefity. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Ludmilu Fantovou tel. 727 811 552 mail : personalni@bemeta.cz nebo pana Daniela Fice tel. 720 996 086, mail : fic@bemestav.cz

Drůbežárna Prace bude v pondělí 7. 6. v 15:30  hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Firma Polyplast Borkovany přijmou zaměstnance na výrobu plastových oken a zimních zahrad. Práce na plný úvazek,jednosměrný provoz,dobré platové ohodnocení. Požadují manuální zručnost,pečlivost a odpovědnost. Bližší informace podá ing. Václav Hrdý tel. 608 235 323 popř. mailem na : hrdy@polyplast.cz

Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice  přijímá do pracovního poměru zaměstnance a brigádníky do zámečnické výroby pro jednoduchou obsluhu strojů v provozovně Lovčičky. Práce vhodná pro studenty i důchodce. Zájemci o práci hlaste se na telefonním čísle 601 366 462 nebo na e-mailové adrese lucie.sedlackova@vimpex.cz nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.