Zveřejněno 7. 6. 2021

Hlášení místního rozhlasu 7.6.2021

Proběhne: 07. 06. 2021 – 08. 06. 2021

Společnost Bemeta Žatčany přijme do svého kolektivu řidiče nákladního vozidla, který bude řídit převážně v jihomoravském kraji.Požadujeme ŘP sk.C, profesní průkaz,praxi v řízení min. 2roky, zdravotní způsobilost a spolehlivý a zodpovědný přístup. Výhodou je strojní průkaz. Nabízíme dobré zázemí,příspěvek na stravování, firemní benefity. V případě zájmu kontaktujte prosím paní Ludmilu Fantovou tel. 727 811 552 mail : personalni@bemeta.cz nebo pana Daniela Fice tel. 720 996 086, mail : fic@bemestav.cz.

Pan Dujsík ze Stavěšic bude v úterý 8.6.2021 od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce má kapra,pstruh duhový a pstruh lososový. Na požádání ryby zabije a vykuchá. Zdrží se dle zájmu občanů asi půl hodiny.

Papouščí ZOO Bošovice přijme pracovníka na technický úsek, ženu na úklid sociálního zařízení a brigádníky do občerstvení na červenec a srpen. Bližší informace na tel. : 777 169 005 nebo osobně v zoo.

Ředitelka ZŠ a MŠ Bošovice vyhlašuje výběrové řízení na místo učitele/učitelky v MŠ Bošovice, na úvazek 1,0 , nástup 25.8.2021. Nabízíme:možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání,prostor pro vlastní iniciativu a nápady,práce v menším kolektivu.Požadujeme:vzdělání dle zákona pro výkon profeseitel mateřské školy,velmi pozitivní přístup k dětem, laskavost a empatie,odpovědnost a spolehlivost,výtvarné a hudební nadání výhodou.Žádosti zasílejte do 20. 6. 2021 na email: zs.bosovice@volny.cz,nebo na adresu: Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace, Školní 106, 683 55 Bošovice. K žádosti je nutné doložit: kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný profesní životopis s uvedením telefonického a emailového kontaktu a adresy.