Zveřejněno 31. 8. 2021

Hlášení místního rozhlasu 31.8.2021

Proběhne: 31. 08. 2021 –

Rybářství Dujsík ze Stavěšic bude ve středu 1.září 2021 v době od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby a to pstruhy a kapry. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

Otničtí zahrádkáři oznamují zájemcům, že od soboty 4. září 2021 zahajují moštování ovoce. Lisování bude každou sobotu od 8 00 hod. do 11 00 hod. Přivezte ovoce umyté, nádoby na mošt a výlisky. Cena za 1 l šťávy je 5,-Kč.

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Bošovice oznamuje, že slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 proběhne v základní škole ve středu 1. září v 8. 00 hodin. Školní jídelna a školní družina budou v provozu od čtvrtka 2. září. Mateřská škola zahajuje provoz ve středu 1. září od 6.30 hodin. Bližší informace k nástupu žáků naleznete na webu školy. Na všechny děti a žáky se těší zaměstnanci školy.

Spolek Kašnické děvčice, z.s. a Obec Kašnice srdečně zvou na druhý ročník traktoriády, který se koná v sobotu 11. 9. 2021. Přihlašování traktoristů probíhá až do 4. září 2021 elektronicky i papírovou přihláškou. Bližší informace jsou dostupné na webu traktoriada.kasnice.cz anebo na Facebookové události s názvem Kašnická traktoriáda 2021 a večerní zábava s kapelou AMULET. Akce je zahájena osobní registrací traktoristů ve společnosti Roživa, a.s. (Kašnice 84) v 9.00, následuje spanilá jízda obcí až na hřiště pod Kopcama, kde probíhají soutěže a doprovodný program. I pro děti máme připravenou soutěž, do které se mohou registrovat se svým odrážedlem či šlapacím traktorem i na místě. Večerní country zábava se koná od 20.00 na nově zrekonstruované radnici a přilehlém venkovním prostoru. Část kapely pochází z tornádem zasažené obce Moravská Nová Ves. Během obou akcí občerstvení zajištěno. Na setkání se těší všichni pořadatelé!