Zveřejněno 9. 2. 2022

Hlášení místního rozhlasu 9.2.2022

Proběhne: 09. 02. 2022

Rodina Vrbkova děkuje všem, kteří doprovodili paní Zdenku Vrbkovou na její poslední cestě.

Obecní úřad Bošovice oznamuje občanům, že od měsíce února se vybírají místní poplatky za odpad a psa. Poplatky je možné uhradit na účet obce nebo osobně v úřední dny a to každé pondělí a středu od 8  do 12 hodin a od 13 do 17 hodin.

Jatka Borkovany budou ve čtvrtek 10.února v době od 11:30hod před OÚ prodávat čerstvé maso a uzeniny.

Firma Elektro Spáčil nabízí od 10.února do 15.února Valentýnskou nabídku. Slevu -10% na kuchyňské roboty a robotické vysavače. Valentýnská nabídka platí pouze na kamenné prodejně do vyprodání zásob.

Papouščí zoo Bošovice přijme pracovníky na tyto pracovní pozice: ošetřovatel – ošetřovatelka papoušků, ošetřovatel – ošetřovatelka do nové dětské zoo, úklidové práce v areálu nové dětské zoo, zahradnické práce, muže na technický úsek – možno i pro zdatné důchodce, brigádníky do občerstvení, pokladní a prodej suvenýrů. Práce formou brigády, zkrácený úvazek, po zapracování možno i na trvalý pracovní poměr. Podrobné informace na telefonu 777 169 005 nebo osobně v zoo.