Zveřejněno 1. 7. 2022

Hlášení místního rozhlasu 1.7.2022

Proběhne: 01. 07. 2022

Paní Zonygová oznamuje, že do 8.července je knihovna uzavřena.

Obecní úřad Bošovice oznamuje, že ve dnech 27.června až 8.července jsou omezeny služby Czech POINTu a ověřování. Děkujeme za pochopení.

Obecní úřad Bošovice oznamuje, že ve dnech 4. července až 8. července je uzavřený.

Sběrný dvůr v Bošovicích bude ve středu 6. 7. 2022 z důvodu státního svátku uzavřen.

Zubní ambulance Dambořice a Žarošice nebudou od 1.7. do 8.7. ordinovat.

Firma Elektro Spáčil nabízí v novém letáku mnoho výrobků za akční ceny, a navíc kolo slev, kde si každý zákazník může vytočit slevu až 100%. Přijďte zkusit štěstí. Bližší info na prodejně.

Myslivecký spolek Hubert Otnice Vás srdečně zve dne 9.července 2022 na Pytláckou noc, která se koná od 20:00hod v Milešovicích za hospodou. Občerstvení zajištěno, podávat se bude kančí guláš.

Obecní úřad Otnice a knihovna oznamují, že ve dnech 4.- 8.7.2022 bude z důvodu dovolené zavřeno. Agenda matriky nebude dostupná až do 15.7.2022.

MUDr. Karbula oznamuje, že 7. července a 8. července neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Pikolon v Šaraticích.

Dětská lékařka MUDr. Lejsková Otnice oznamuje, že v pondělí 4. července bude ordinace zavřená a v akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna. Po dobu letních prázdnin bude každou středu zkrácená ordinační doba pouze do 14 hod.

Svoz komunálního odpadu bude z technických důvodů mimořádně v úterý 5.července.

Vážení občané, ve dnech 19. – 22.7.2022, bude společnost Vodovody a kanalizace Vyškov a.s. provádět celoplošné odkalování vodovodní sítě. V těchto dnech bude omezena dodávka vody. V obci budou přistaveny cisterny náhradního zásobování pitnou vodou, ale i přesto Vodovody a kanalizace Vyškov a.s.  doporučuje občanům vytvoření si vlastní zásoby pitné vody (balená voda). Dále doporučujeme občanům v níže uvedených termínech odkalování, nepoužívat domácí spotřebiče (myčka, pračka aj...). Pro zamezení vniknutí nečistost v souvislosti s odkalováním do vnitřních instalací vašich nemovitostí, doporučujeme uzavřít přívod vody. Časový harmonogram odkalování:

19. – 20.7.    0:00 – 10:00 hod.

20. – 21.7.    0:00 – 10:00 hod.

22.7.              9:00 -  14:00 hod.