Aktuality

Zveřejněno 10. 4. 2013

Pozor na zvýšený provoz tranzitní nákladní dopravy v naší obci

Proběhne: 4. 4. 2013 – 31. 5. 2013

Příčinou je úplná uzavírka komunikace v obci Těšany

 

Důvodem uzávěrky je rekontrukce.vozovky  v délce cca 1 km od začátku obce Tešany  po křižovatku se silnicí  II/380xIII/4167.  Objížďka - vozidla pro vozidla do 3,5 t: je vedena přes Žatčany a Nesvačilku do Těšan, nebo  v Moutnicích přes Nesvačilku do Těšan, v opačném směru po stejné trase, Objížďka  pro  nákladní doprava a tranzit je vedena  přes Sokolnice, Újezd, Otnice, Bošovice, Velké Hostěrádky, Krumvíř zpět na II/380. V opačném směru stejným způsobem, Objížďka  pro vozidla BUS: po komunikaci spojující na okraji Těšan silnici II/380 se silnicí III/4167, dále po této silnici zpět na sil. II/380. V opačném směru stejným způsobem, Vydal: Městský úřad Židlochovice.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD