Zveřejněno 19. 9. 2022

Hlášení místního rozhlasu 19.9.2022

Proběhne: 19. 09. 2022

Rybářství Dujsík ze Stavěšic bude v úterý 20.září v době od 8.30 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby a to kapry, pstruhy duhové, pstruhy lososové a siveny. Na požádání ryby zabije a vykuchá.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 22.září  v 15.30 hod.  prodávat: mladé kuřice a kohouty,  krmivo pro drůbež a králíky za 180Kč, vitamínové doplňky,  a dále pak vykupovat králičí kožky za 15 Kč/ks.

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme kuchařku na zástup za dlouhodobou nemoc. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.

MUDr. Karbula oznamuje, že zájemci o čtvrtou dávku očkování proti onemocnění COVID-19 se mohou nahlásit na tel. č. 544 240 028.

Klub vinařů Bošovice zve všechny přátele vína na „Posezení u burčáku“, které proběhne v sobotu 24. září od 14:00 hodin na Domku vinařů, Dolní Chaloupky 41. K poslechu i tanci hraje cimbálová muzika Šternovjan. Degustace vín, burčák, občerstvení, venkovní posezení.

Obecní úřad informuje občany, že od 1.října začíná nový systém načítání odpadu. Proto je nutné si na OÚ vyzvednout odpadovou kartičku a nové QR kódy na tříděný odpad.

Firma Elektro Spáčil informuje, že právě probíhá velká podzimní soutěž o nákup zdarma a další hodnotné ceny. Stačí nakoupit za 350Kč a jste ve slosování. Soutěž končí 1.října 2022, bližší informace naleznete v novém letáku Elektro Spáčil.

Klub seniorů Dambořice pořádá zájezd do termálů Mošoň v Maďarsku dne 1.října 2022.Příjemné prostředí, 2 vyhřívané bazény s minerální vodou, dalších 5 bazénů  vyhřívaných s normální vodou, 1 pro děti. Cena pro dospělé 300 Kč na osobu, děti 100 Kč vstupné se vybírá v autobuse buď v českých korunách, nebo v eurech nebo forintech. U vchodu je obchůdek s maďarskými specialitami, platba v erurech nebo forintech, možná i platba kartou. Odjezd v 7.00 z konečné zastávky autobusu v Dambořicích.  Závazné přihlášky na tel.č. 721 328 537 do 20.září.

MUDr. Lejsková oznamuje, že do 28.září neordinuje. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna.