Aktuality

Zveřejněno 26. 9. 2022

Hlášení místního rozhlasu 11.4.2022

Proběhne: 26. 9. 2022

Obecní úřad informuje občany, že od 1.října začíná nový systém načítání odpadu. Proto je nutné si na OÚ vyzvednout odpadovou kartičku a nové QR kódy na tříděný odpad.    

Obecní úřad upozorňuje občany, že sběrný dvůr je ve středu 28.září uzavřen.    

Česká oděvní firma Dabona Hodonín uskuteční v naší obci ve čtvrtek 29.září od 11.00 do 12.30hod prodej svých výrobků. Nabízí dámské šaty, svetříky, halenky, vesty, tuniky a letní saka z kvalitních elastických úpletů, vše i v nadměrných velikostech.  V nabídce má také kvalitní pánské košile. Přijďte se podívat a nakoupit kvalitní české zboží.  

Pan David ze Zdounek bude ve čtvrtek 29.září v době od 9:45 do 10hod před OÚ prodávat: čerstvá vejce, med, jablka, česnek na uskladnění, brambory a cibuli.

Společnost STAREX spol. s r.o. hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce skladníka. Znalost stavebního materiálu a průkaz VZV vítán. Dobré platové ohodnocení. Nástup možný ihned. Informace na tel: 721758466 nebo na emailu kralml@starex.cz.    

Firma Elektro Spáčil Újezd u Brna vyhlašuje velkou podzimní soutěž o nákup zdarma a další hodnotné ceny. Stačí nakoupit za 350Kč a jste ve slosování. Soutěž končí 1.října 2022, bližší informace naleznete v novém letáku Elektro Spáčil.                

MUDr. Lejsková oznamuje, že do 28.září nebude ordinovat. V akutních případech zastupuje MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD