Aktuality

Zveřejněno 3. 3. 2023

Hlášení místního rozhlasu 3.3.2023

Proběhne: 03. 03. 2023

MUDr. Karbula oznamuje, že do 10.března nebude ordinovat. Sestra bude přítomna. V akutních případech zastupuje MUDr. Svobodová v Křenovicích.  

Obecní úřad oznamuje občanům, že v pátek 3.března a v sobotu 4.března budou probíhat každoroční odečty stavů plynoměrů (a to od všech dodavatelů plynu) k pravidelnému vyúčtování. Prosíme o zpřístupnění plynoměrů a zamčených plynových skříněk.   

Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce referenta obchodu a skladníka. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel. č. 721 758 466. Životopis můžete zasílat na e-mail : sekretariat@starex.cz  

Základní škola Bošovice ve spolupráci s Obecním úřadem Bošovice vyhlašuje IX. dobročinný antikvariát. Otevřený bude v budově obecního úřadu v Bošovicích 7., 8. a 9.března od 14 do 17 hodin. Knihy zde můžete koupit za 10,-Kč/ks. Knihy a časopisy můžete také darovat a to od 27.února do 6.března. Zanechat je můžete pod stříškou OÚ. Výtěžek z prodeje bude věnován na potřeby školy. 

Obec Bošovice všechny srdečně zve na DOBROVOLNICKOU BRIGÁDU, která se bude konat v sobotu 4.března od 7:30 hodin. Čistit se bude cesta k hájence a doporučené pomůcky jsou: sekery, nůžky na větve a hrábě. Drobné občerstvení zajištěno. Všem dobrovolníkům děkujeme!  

Obec Otnice a divadelní uskupení OchOtnice vás zvou na pohádkovou divadelní hru LUCERNA. Pohádku můžete vidět v sobotu 11.3. v 17 hod. a v neděli 12.3. v 15 hod. v sále dělnického domu v Otnicích. Vstupné je 100 Kč. Vstupenky je možné zakoupit pouze v předprodeji na pokladně OÚ Otnice. 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD