Aktuality

Zveřejněno 25. 6. 2013

Snížení nákladů domácnosti - e-aukce

Proběhne: 2. 7. 2013 18:00

 

Občané Bošovic se mohou zapojit do elektronické aukce

 

Bošovice – Spojení poptávky za co nejvíce domácností a využití elektronické aukce - to je způsob, jak pomoci snížit běžné náklady každé domácnosti.

 

Elektronická aukce je v podstatě internetová dražba, ve které dodavatelé přes internet snižují své nabídky a snaží se tak získat sloučený objem domácností (v našem případě se bude jednat o plyn a elektrickou energii). Výhodou tohoto způsobu nakupování je transparentnost celého procesu nákupu a navíc fakt, že všichni potencionální dodavatelé energií na našem trhu o svého klienta poctivě soutěží. Přihlásit se mohou jednotlivé domácnosti i bytová sdružení. Před zahájením e-aukce budou stanoveny přesné podmínky, které musejí dodavatelé dodržet.

 

Součástí celé služby, která je pro občany ZDARMA, je i administrativní servis, což znamená, že veškeré podmínky smlouvy za jednotlivé občany vyřídí s vítězem e-aukce společnost Bohemia Tender s.r.o. Dle výsledků proběhlých e-aukcí můžeme očekávat úspory v průměru 20%.

 

Pokud chcete získat bližší informace o připravované e-aukci, přijďte na cca hodinovou veřejnou přednášku, která se koná v úterý 2.7. od 18:00 Kulturním domě v Bošovicích.

 

Následně budou moci zájemci z řad občanů donést v termínu od 2.7. 2013 do 12.7.2013  své roční vyúčtování za energie za uplynulé období a aktuální smlouvu na Obecní úřad v Bošovicích.

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD