Aktuality

Zveřejněno 11. 9. 2023

Hlášení místního rozhlasu 11.9.2023

Proběhne: 11. 09. 2023

Do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s letní slevou až 30%. Firma nabízí: návrh, výrobu a montáž nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, sekání a obnovu nápisů, prodej a montáž náhrobních doplňků. Poradit se, popřípadě objednat si služby, můžete za každého počasí ve čtvrtek 14.září od 9:30 do 10 hodin na místním hřbitově.   

ZO ČSCH Otnice pořádá ve dnech 16. - 17. září na farní zahradě v Otnicích MÍSTNÍ VÝSTAVU DROBNÉHO ZVÍŘECTVA.  Součástí výstavy bude i ukázková expozice exotického ptactva, ukázka králičího hopu a pro děti kontaktní koutek se zvířaty, tvořivá dílnička a paintbrush. V sobotu bude otevřeno od 9 do 18 hod., v neděli od 9 do 16 hod. Vstupné je dobrovolné. Občerstvení je zajištěno. Srdečně vás zvou pořadatelé.        

Firma JURIGA z Troskotovic bude v sobotu 16. 9. v 10:00 hodin u OÚ prodávat brambory na uskladnění  10 kg za 150,- Kč a cibuli na uskladnění  10 kg za 250,- Kč. 

MUDr. Lejsková oznamuje, že do 15.září neordinuje. V akutních případech zastupuje v dopoledních hodinách MUDr. Flodrová ve Slavkově u Brna.  

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

ÚŘAD